Джерело
ППО Львівщини(резервна група) | Угоду про видобичу всього в Україні на тих умовах, що пропонує адмініс...
4 800 Охват/переглядів
2025-03-28 10:09
Повідомлення №3997
Угоду про видобичу всього в Україні на тих умовах, що пропонує адміністрація США та без будь-яких безпекових гарантій, підписати може лише той, на кого є компромат і кого цим компроматом можуть примусити погодитися на такі кабальні умови. Також підписати цей варіант без будь-яких гарантій можна, якщо людина абсолютно дурна. Інших варіантів немає. А умови, які оприлюднили ЗМІ, нижче:▪️Управління 5 людей, 3 з них від США з повним правом вето. ▪️Мова вже йде про всі копалини. Тобто там і нафта, і газ, і І нові і існуючі. ▪️По всій території України.▪️Мова про видобуток і державними і приватними кампаніями. ▪️Гроші конвертуються одразу у валюту.▪️Гроші фонду виводяться закордон. Якщо раптом по причині з нашої сторони щось не дійшло - доплачуємо.▪️Внесок США - вже надана нам допомога з 2022. - отримують вони «роялті» з Фонду перші (а потім Україна) +4%.▪️Безстроково діє угода. Зміни тільки з дозволу американців можуть бути зміни чи припинення.▪️Права «першої ночі» на всі нові інфраструктурні проекти і право вето на продаж ресурсів іншим країнам.▪️Нічого про гарантії безпеки.І саме Зеленський запропонував Трампу видобичу в Україні. Тому, нехай шукає варіанти як пропетляти. Бо якщо не пропетляє, то для України це створить проблеми. Гігантські. Як він тоді казав? "Я ваш вирок"? Здається, що він вирок для України. Але ті, хто ще не дожував свої "травневі шашлики" і досі не зрозуміли. Нічого, зрозуміють з часом. Тільки тих хто загинув, таким розумінням вже не повернеш.