Джерело
ППО Львівщини(резервна група) | З однієї з радіотехнічних бригад Повітряних сил забрали 10 операторів ...
6 000 Охват/переглядів
2025-01-30 22:21
Повідомлення №3840
З однієї з радіотехнічних бригад Повітряних сил забрали 10 операторів радіолокаційних станцій метрового та сантиметрового діапазону для укомплектування стрілецьких посад у морській піхоті. У кожного оператора досвід понад два роки, але їхню думку ніхто не питав. Після отримання інформації троє військових зробили собі довідки по догляду і звільнились, троє пішли у СЗЧ. У цей час в армії постійно збільшується потреба в операторах радіолокаційних станцій міліметрового діапазону, через необхідність організації антидроновоі ППО. Також гостра потреба у технічних фахівцях у підрозділах БПЛА та РЕБ, які створені в усій армії і усюди сильно недоукомплектовані. Чому у керівництва ГШ не виникає бажання переводити технічних фахівців цінних спеціальностей на відповідні дефіцитні посади? Чим більше воюють технічні підрозділи, тим більше життів піхотинців ми можемо зберегти. Ми втрачаємо людей, які при іншому підході нормально та з великою ефективністю могли б воювати. (с) Юрій БутусовНіколи такого не було і знову сталося. Головнокомандувач ЗС України повинен визнати, що це вже системна проблема! Тож, може час вже визнати це і пояснити Володимиру Зеленському, що без справедливої нормальної мобілізації, зміни підходів до неї і без нової програми мотивації ситуацію не врятувати. А ситуація дуже погана. Чи їх обох влаштовує ситуація?