Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЖК «Озерний Гай Гатне»
Додано 01 гру 2021

ЖК «Озерний Гай Гатне»

@Ozernuy_Gay_Gatne
Кількість підписників: 3 033
Фото: 3,090
Відео: 49
Посилання: 175
Опис:
ТОВ "КК Озерний Гай" На каналі розміщується інформація про всі дії компанії на території комплексу ЖК «Озерний Гай Гатне», а саме щоденний звіт про виконану роботу, оголошення, попередження мешканців про майбутні роботи, а також всі новини комплексу.

👥 Кількість підписників

3 033
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +4
Середній/Місяць:: +53

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 761
Середній/День:: 803
Середній/Тиждень:: 2,310
ERR: 58.06%

📊 Кількість повідомлень на день

0.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Наші любі та прекрасні половинки!ТОВ “Охоронна фірма “Омега” від чистого серця вітає Вас зі святом 8 березня. В багатьох країнах саме березень символізує жінок, через перші квіти після холодної зими, через відродження природи, через те що в березні, весна розпочинає кольорово прикрашати ту сірість, що лишила по собі зима. Через це, жінка асоціюється у нас, чоловіків, виключно з весною. Лише Ви можете розфарбувати життя чоловікові. Саме для Вас ми робимо всі вчинки та досягаємо нових та нових висот. І хоч прийнято вважати, що чоловік є опорою в багатьох випадках, проте часто Ваша безмірна підтримка спонукає нас встояти, там де здавалось це неможливо. Нині, чоловіки стоять в бліндажах, на передових не лише заради себе, а в більшій мірі саме заради Вас та майбутнього наших дітей. Рівно рік тому, ми писали Вам вітання з цим святом, через трішки більше два тижні після початку великої війни. Ми бажали щоб це свято було останнім, яке ми “святкуємо” під час таких обставин, бажали, щоб всі чоловіки повернулись з цього пекла та привітали своїх мам, дружин та доньок. Всі ці вітання досі актуальні. Ми досі на шляху до Перемоги, віримо, що вона близько, адже краса це страшна сила, а українки і є синонімом до слова — “Краса”.Дякуємо, що Ви є! З повагою,ТОВ “Охоронна фірма “Омега”.https://t.me/OF_Omega
Шановні мешканці!Інформація щодо сьогоднішньої ситуації з водою.З учорашнього дня водопостачання не припинялось. Вночі так само працював насос подачі і вода йшла до будинків.Відповідно, не було потреби писати повідомлення у Телеграм каналі щодо того, о которій годині зранку з'явиться вода. Так як вода є зараз за замовчуванням (за умови, що є світло).Проте, вночі був стрибок напруги на нетривалий час.Обладнання в РЧВ працює таким чином, що якщо відбувається стрибок напруги, або змінюється частота, або змінюється ампераж, то автоматика подавального насоса реагує таким чином, що вмикається режим аварії. Нажаль, після регулярних обстрілів енергосистема нашої країни працює в не стабільному режимі, тому такі випадки часто трапляються. Автоматично вийти з режиму аварії система автоматики подавального насосу не може. Необхідна присутність електрика або сантехніка, щоб перезавантажити систему автоматики.Власне, це і було здійснено сантехніком о 7:15 і подавальний насос був запущений.На майбутнє.Я буду повідомляти і надалі коли буде відключення і коли буде включення водопостачання.Якщо ви жодного повідомлення у ТГ каналі не побачили, але водопостачання припинилося, це означає що автоматика знову у режимі "аварія" і водопостачання буде відновлено орієнтовно через 20-25 хв. Це що стосується робочого часу. Якщо така ситуація виникне вночі, то з самого ранку телефонуйте мені, я дам вказівку перезавантажити автоматику насосу. Так само водопостачання буде відновлено протягом 20-25 хв.
ДТЕК частково відновив електропостачання в Києві після вчорашньої атаки, однак в столиці діють екстрені обмеженняЕнергетики ДТЕК разом із усіма рятувальними службами продовжують ліквідувати наслідки ударів по енергооб’єктах, що нанесла росія 23 листопада. Ситуація лишається складною, проте контрольованою. Станом на ранок 24 листопада вже відновлена подача електроенергії на об'єкти критичної інфраструктури: перш за все водопостачання та лікарень. Продовжуємо працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання.За ніч, відремонтували 2 транзитні лінії, що подають напругу на Лівий берег Києва. Станом на другу половину дня 24 жовтня продовжуємо ремонт ліній ДТЕК Київські електромережі, що були пошкоджені через атаку 23 листопада. Це дозволить відновити подачу світла для частини побутових клієнтів, що лишаються без світла відучора.Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», в Києві наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми. Для цих споживачів електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго», а також після завершення ремонтів на лініях, що були ушкоджені обстрілами. Без світла наразі близько 60% киян.Ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару росії є вкрай складною. Енергетики цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло. Просимо всіх клієнтів максимально відповідально ставитися до споживання електроенергії, щоб допомогти енергосистемі.ПІДПИСАТИСЬ
ДТЕК частково відновив електропостачання в Києві після ранкової атаки, однак в столиці діють екстрені обмеженняСпеціалісти ДТЕК Київські електромережі відновили електропостачання для споживачів та об’єктів водоканалу, які лишились без світла через терористичну атаку росії на об’єкти критичної інфраструктури міста ранком 31 жовтня.Станом на 18:00 спеціалісти ДТЕК перевели на тимчасову схему живлення всіх знеструмлених споживачів в Києві. Ці клієнти знову зі світлом.Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», в Києві наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання.Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми.Для цих споживачів електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго».У зв’язку зі збільшенням навантаження на електромережі, просимо відповідально ставитися до споживання електроенергії — вмикати енергоємні прилади по черзі та максимально знизити споживання електроенергії в пікові години з 17.00 до 23.00.