Джерело
ЖК «Озерний Гай Гатне» | Шановні мешканці!Інформація щодо сьогоднішньої ситуації з водою.З учор...
1 000 Охват/переглядів
2022-12-28 12:29
Повідомлення №3380
Шановні мешканці!Інформація щодо сьогоднішньої ситуації з водою.З учорашнього дня водопостачання не припинялось. Вночі так само працював насос подачі і вода йшла до будинків.Відповідно, не було потреби писати повідомлення у Телеграм каналі щодо того, о которій годині зранку з'явиться вода. Так як вода є зараз за замовчуванням (за умови, що є світло).Проте, вночі був стрибок напруги на нетривалий час.Обладнання в РЧВ працює таким чином, що якщо відбувається стрибок напруги, або змінюється частота, або змінюється ампераж, то автоматика подавального насоса реагує таким чином, що вмикається режим аварії. Нажаль, після регулярних обстрілів енергосистема нашої країни працює в не стабільному режимі, тому такі випадки часто трапляються. Автоматично вийти з режиму аварії система автоматики подавального насосу не може. Необхідна присутність електрика або сантехніка, щоб перезавантажити систему автоматики.Власне, це і було здійснено сантехніком о 7:15 і подавальний насос був запущений.На майбутнє.Я буду повідомляти і надалі коли буде відключення і коли буде включення водопостачання.Якщо ви жодного повідомлення у ТГ каналі не побачили, але водопостачання припинилося, це означає що автоматика знову у режимі "аварія" і водопостачання буде відновлено орієнтовно через 20-25 хв. Це що стосується робочого часу. Якщо така ситуація виникне вночі, то з самого ранку телефонуйте мені, я дам вказівку перезавантажити автоматику насосу. Так само водопостачання буде відновлено протягом 20-25 хв.