Джерело
Осип Леміш | Нещодавно в центрі уваги медіа опинився такий собі Джо Кент, уже колиш...
126 Охват/переглядів
2026-04-02 03:15
Повідомлення №1470
🇺🇸 Нещодавно в центрі уваги медіа опинився такий собі Джо Кент, уже колишній керівник антитерористичного центру в США, який саме подав у відставку через війну проти Ірану. Я захотів дізнатись його справжню мотивацію, а для цього довелось трохи вивчити його світогляд. Я подивився два його інтерв'ю, які він дав після відставки.Коротко, переконання Джо Кента такі (переказую):- Іран безпосередньо не становив загрози США, а загрозу становили його союзники ("проксі");- Я вважаю правильним, що ми (американці) підтримуємо Ізраїль, але Ізраїль відчув свою безкарність і поводиться зухвало, тому потрібно його стримувати у певних рамках і не дозволяти йому впливати на нашу (американську) зовнішню політику;- Я вважаю правильним, що Трамп знищив Касема Сулеймані та аль-Мухандіса в 2020;- Я не співчуваю іранцям і тому, що вони роблять (вочевидь, це стосується подій до цієї війни);- З іранцями слід поводитись агресивно, аби змусити їх сісти за стіл переговорів (слово "агресивно" тут не має на увазі починати велику війну, а напевно якось натиснути на Іран);- З Ірану потрібно зняти частину санкцій для того, щоб його нафта повернулась на світовий ринок і продавалась у доларах. А долар потрібен нам (американцям) для виживання;- Про те, що Ізраїль вбиває мирне населення Кент висловився так: вони (сіоністи) у складному становищі, тож я їх розумію.Отже, підсумовуючи все це, Джо Кент - поміркований американський яструб. Він не є праведником і дурістю буде вважати його агентом Ірану чи Хезболли.https://t.me/OsypLemish/1469