Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Осип Леміш
Додано 14 лип 2024

Осип Леміш

@OsypLemish
Кількість підписників: 342
Фото: 457
Відео: 123
Посилання: 427
Опис:
Осип Леміш - блогер, літературознавець і перекладач. Мої переклади книг: https://librusec.pro/a/333835 https://flibusta.is/a/248294 Мої субтитрування фільмів: youtube.com/@vOzzy-i4n Я в Х (колишній твіттер): https://x.com/LemisOsyp
Джерело

Осип Леміш | Чому "омолоджують" українську націю?Чи замислювались ви над питанням к...

Логотип телеграм спільноти - Осип Леміш Осип Леміш @OsypLemish
216 Охват/переглядів 2026-02-09 17:55 Повідомлення №1311
Чому "омолоджують" українську націю?Чи замислювались ви над питанням коли зародилась українська нація? Я сам, направду, якось інтуїтивно ототожнював націю з народом. Точної дати не назву, але в моєму розумінні коріння українства йде з глибини віків.Як виявилось, різноманітні "політологи" і "експерти" розуміють націю якось по-іншому. Нація в їхньому розумінні - щось незрозуміле і штучно вигадане. Щоразу, через певні проміжки часу "експерти" відрікаються від попереднього періоду й переносять дату уявного зародження української нації, чим самим "омолоджують" її.2014. "Майдан", а потім початок війни з рф, окупація Криму та ОРДЛО. "Експерти" заговорили про те, що саме тоді, на "майдані," зародилась українська нація. Виявляється, на думку цих "експертів" і "політологів", до того часу української нації не було. України в період з 1991 до 2014 теж начебто не було, бо все, що тоді було - то "совок" і т. ін..2022. Рф пішла великою війною на Україну. Знову заговорили про те, що українська нація щойно зародилась. Українці "стали" нацією тільки тоді, з початком великої навали, коли разом відчули патріотичний порив. Виявляється, після 2014 української нації все ж таки не було, бо то була імітація. На думку декого "совок" продовжувався й після 2014.Можу припустити, що наступною такою точкою "появи" чи "омолодження" української нації стане дата закінчення нинішньої війни. Такі "омолодження" через певні проміжки часу тільки знецінюють саме розуміння нації. Авжеж, якщо тільки на нашій пам'яті націю "омолоджували" кілька разів - то це якась нісенітниця. Історія любить неперервність.Може варто відмовитися від лукавих повчань цих "експертів" і просто бути українцем? Якщо ви дійсно українець, звісно.