Джерело
Осип Леміш | На першому фото сутичка поліції з правими активістами в Київі, сьогодн...
306 Охват/переглядів
2025-04-19 20:47
Повідомлення №1127
На першому фото сутичка поліції з правими активістами в Київі, сьогодні. Фото доволі "м'яке" - тут не видно жорстких сутичок або того, як поліціянти притискають когось обличчям до асфальту. На другому фото - Васілаке-старший, якому загрожує довічне за ліквідацію поліціянта рік тому поблизу Бершаді на Вінничині.Для чого я виставив сьогодні ці два фото? Події на першому з них викликали цілком справедливе обурення діями поліції. Проте, всі ті, хто обурюються, поводяться дуже м'яко. Звертаюся до тих, хто обурюються. Що ви зробили для підтримки батька й сина Васілаке, котрі зробили щось, аби було менше тих, хто пакує людей на вулиці? Ви провели акцію під судом над Васілаками на їх підтримку? Чи хоча б виставили їх фото, як це зробив я, щоб таким чином показати свою солідарність із ними? Чи може ви провели акцію під Верховною Радою з вимогою скасувати статті 345, 347 та 348 Кримінального Кодексу України? Якщо ви нічого цього не зробили, то ви заслуговуєте на те, аби вас запакували в автозак. Робіть щось.