Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov
Додано 14 лип 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Кількість підписників: 15 645
Фото: 45
Відео: 378
Посилання: 1,500
Опис:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Джерело

Ostap Drozdov | Безліч харчів для роздумів дає фокус-групове дослідження «Рейтингу». Ж...

Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
7 400 Охват/переглядів 2024-12-02 06:11 Повідомлення №3775
Безліч харчів для роздумів дає фокус-групове дослідження «Рейтингу». Життя на деокупованих територіях очима місцевих мешканців. Є про що подумати. Чому ви залишилися, коли почалася війна? Чим люди пояснюють:1. Старенькі батьки.2. Треба було на роботу.3. Господарка, хазяйство.4. Дуже швидко росія окупувала.5. «А чому це я повинен виїжджати?»6. Відповіді «залишився, щоб боронити рідну землю» - поодинокі.Що було головною причиною вернутися додому, щойно сталася деокупація?1. Батьки, родичі.2. Закінчилися гроші. 3. Не вдалося влаштуватися на новому місці.4. Туга за домом.5. Українська мова на Заході України.6. Різниця в ментальності.Ставлення до тих жителів, які лишилися під окупацією.1. Велика повага, це «сталеві люди», «справжні смільчаки». 2. Батьків не можна кидати.Ставлення до тих, хто виїхав і не повернувся:1. «Я людей не засуджую, але сам би так не зробив». 2. Роздратування, образа. Як люди описують перші дні після деокупації:- Радість та ейфорія- Величезні руйнування- Відсутні комунікації та зв’язок- Закінчилися харчі та ліки- Великий відсоток замінування- Обмежене транспортне сполучення з найближчим містомХто найбільше сприяв і помагав? 1. Волонтери.2. Самі мешканці громади.3. Міжнародні фонди та організації.4. Допомогу влади майже не згадують.Основні економічні проблеми після деокупації:1. Мізерні зарплати.2. Бізнес позакривався.3. Високі податки. 4. Аграрна техніка вивезена або понівечена.5. Поля заміновані.6. Нема чоловіків.Хто має керувати та відповідати за відбудову? 1. Міжнародні структури.2. «Наші роблять довго, неякісно і дорого».Місцеві мешканці деокупованих міст не хочуть і не будуть особисто брати участь у відбудові. Причому не хочуть навіть за оплату.