Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov
Додано 14 лип 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Кількість підписників: 15 684
Фото: 45
Відео: 378
Посилання: 1,500
Опис:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Джерело

Ostap Drozdov | Усі топи й віпи, які заінвестували крупні гроші в іноземну нерухомість...

Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
7 800 Охват/переглядів 2024-07-29 11:03 Повідомлення №3342
Усі топи й віпи, які заінвестували крупні гроші в іноземну нерухомість і бізнеси – швидше за все, вже є громадянами тих країн. Бо там діє легальне право набувати громадянство на підставі інвестицій. Наприклад, уклав 250 тисяч доларів у нерухомість – і ти громадянин Туреччини. 750 тисяч доларів – і ти громадянин Йорданії. Чорногорія – 350 тисяч євро в урядові проєкти. Мальта – 738 тисяч євро.На крайняк є можливість купляти посвідку на постійне проживання. У Португалії це коштує 200 тисяч євро, в Італії та Греції – 250 тисяч євро, в Іспанії та Ірландії – 500 тисяч євро, на Кіпрі – 300 тисяч євро, у Болгарії – 512 тисяч євро, у Швейцарії – 250 тисяч франків. Велика Британія дорожча – там 2 млн фунтів, а в Австралії – 1,3 млн доларів. Ті же США – 900 тисяч доларів інвестицій у нову комерційну компанію. У Дубаї потрібно 5 млн дирхамів розмістити на депозит і все. А тепер ці суми порівняйте зі статками наших мільйонерів-мільярдерів. Для них це копійки. Так що ми прифігієм, коли наші топ-можновладці перестануть удавати з себе патріотів того човна, з якого вони можуть будь-коли змахатися. Тим паче коли множинне громадянство НЕ ЗАБОРОНЕНЕ. Стаття Конституції, де згадується єдине громадянство, стосується правовідносин усередині країни. Ти можеш мати 10 громадянств, але у правовідносинах з Україною ти дієш по укр.паспорту. А іноземний тримаєш у шухляді. Поки не засвітиш інший паспорт – живи й працюй во благо України.Інше громадянство НЕ ЗОБОВ’ЯЗУЄ виходити з українського. Хочеш сам – виходиш. Не хочеш – застосовуєш в Україні укр.паспорт. Каста топів і віпів прекрасно знає це і прекрасно цим скористалася.