Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov
Додано 14 лип 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Кількість підписників: 15 672
Фото: 45
Відео: 378
Посилання: 1,500
Опис:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Джерело

Ostap Drozdov | Символічне членство в ЄС, пропоноване Німеччиною (раніше Францією теж)...

Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
5 740 Охват/переглядів 2026-05-23 16:08 Повідомлення №5610
Символічне членство в ЄС, пропоноване Німеччиною (раніше Францією теж), – це дуже щедра пропозиція. Раніше дивували, а тепер дратують людиська, які на повному серйозі розраховують, що авторитарний режим мародерів і махінаторів заслуговує на щось більше. Всоте нагадую: вступ в ЄС – це прямий РЕЗУЛЬТАТ пророблених реформ, втілення яких мають форму взятих на себе зобов’язань як умова вступу. Виконавши цьогоріч план Качки-Кос на 9% - слід і очікувати символічного членства в ЄС на ці самі 9%. А як інакше? Хтось очікував на щось інше? Символічне (чи асоційоване неповне) членство – це головно недоступ до бюджету ЄС. І це не тільки правильно, але й необхідно. Всі 4 роки війни Україна петляла виключно на зовнішних вливаннях. Пенсії пенсіонерам, зарплати вчителям, лікарям і держчиновникам – усе це здійснюється грішми Заходу. То про який іще доступ до бюджету ЄС марять вічні освоювачі чужих вливань, нікому не підзвітні й нікому не підконтрольні? Символічне членство – це також відсутність права голосу в ЄС. Що теж цілком логічно: хто хоче мати свій повноцінний голос в європейському колі – той має на 100%, а не на 9%, відповідати заявленим стандартам. А якщо дебіли ще й приймуть антиєвропейський Цивільний Кодекс – то символічне членство ще треба буде на колінах вимолювати.