Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov
Додано 14 лип 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Кількість підписників: 15 649
Фото: 45
Відео: 378
Посилання: 1,500
Опис:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Джерело

Ostap Drozdov | Чи можна далі патякати про перемогу, якщо воїни п’ють дощову воду, щоб...

Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
10 600 Охват/переглядів 2026-04-24 10:49 Повідомлення №5509
Чи можна далі патякати про перемогу, якщо воїни п’ють дощову воду, щоб вижити на передовій.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо бухенвальдний вигляд солдата навіть гірший від тих, хто вертається з ворожого полону.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо захисники отримують провіянт раз на тиждень.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо підходить черга до 18-річних, бо контингент постарше вже перемололо.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо верхівка займається експортом зброї, а армійське низовиння займається виживанням за принципом «бодай до завтра дотягнути б».Чи можна далі патякати про перемогу, якщо підконтрольні фірми виструнчилися в шеренгу до 90 млрд євро, а рядовий на передовій догибає від голоду.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо жоден військовослужбовець не може витягнути язика з дупи і почати вимагати відповідальності м’ясників.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо циркуляри зверху вимагають виконання завідомо недосяжних і нераціональних задач будь-якою ціною.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо людолови тримають у робочій шухлядці десятки мільйонів готівки, а потім декларують іспанські статки на сотні мільйонів. Чи можна далі патякати про перемогу, якщо держава робить ставку на воювання наркоманами, інфарктниками, ВІЛ-інфікованими, шизофреніками, безхатьками чи просто рендомно впольованими на паркінгах.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо країна обороняється від дефіциту до дефіциту боєприпасів, наданих зовні.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо все перетворено в такий тісний абсурд, що його простіше розрубати, як гордіїв вузол, а не розплутувати до кінця століття.Чи можна далі патякати про перемогу, якщо владоможці, яким потрібна вічна війна, жирують на іншій планеті?Звичайно, що можна. Недарма для пафосолюбців придумано лозунг «герої не вмирають». Авжеж, не вмирають – вони безвідмовно мовчать.