Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov
Додано 14 лип 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Кількість підписників: 15 649
Фото: 45
Відео: 378
Посилання: 1,500
Опис:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Джерело

Ostap Drozdov | Символічне членство в ЄС, пропоноване Німеччиною та Францією, – це дуж...

Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
4 930 Охват/переглядів 2026-04-21 10:48 Повідомлення №5497
Символічне членство в ЄС, пропоноване Німеччиною та Францією, – це дуже щедра пропозиція.Раніше дивували, а відтеперка дратують наші людиська, які на повному серйозі розраховують, що авторитарний режим мародерів і махінаторів заслуговує на щось більше.Усоте доводиться нагадувати: вступ в ЄС – це прямий РЕЗУЛЬТАТ пророблених реформ, втілення яких мають форму взятих на себе зобов’язань як умова вступу. Виконавши план Качки-Кос на 9% - слід і очікувати символічного членства в ЄС на ці самі 9%. А як інакше? Хтось очікував на щось інше?Символічне членство – це головно недоступ до бюджету ЄС. І це не тільки правильно, але й необхідно. Усі 4 роки війни Україна петляла виключно на зовнішних вливаннях. Пенсії пенсіонерам, зарплати вчителям, лікарям і держчиновникам – усе це здійснюється грішми Заходу. То про який іще доступ до бюджету ЄС марять вічні освоювачі чужих вливань, нікому не підзвітні й нікому не підконтрольні?Символічне членство – це також відсутність права голосу в ЄС. Що теж цілком логічно: хто хоче мати свій повноцінний голос в європейському колі – той має на 100%, а не на 9%, відповідати заявленим стандартам. А ви як хтіли?