Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov
Додано 14 лип 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Кількість підписників: 15 649
Фото: 45
Відео: 378
Посилання: 1,500
Опис:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Джерело

Ostap Drozdov | Про ймовірний запуск рашистами ядерної зброї на космічну орбіту ще рік...

Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
5 310 Охват/переглядів 2026-04-16 10:53 Повідомлення №5479
Про ймовірний запуск рашистами ядерної зброї на космічну орбіту ще рік тому The Economist видавав тлумачну статтю, яка й зараз має дати розуміння суті справи. Вочевидь, ідеться про «спливаючу» ядерну зброю, призначену для знищення супутників, яка буде розміщена на землі і запущена в разі потреби. А може бути й розміщення ядерної зброї безпосередньо на орбіті. Це може бути супутник з ядерним двигуном, який сам по собі не є бомбою, а використовує ядерну енергію для живлення. Якщо росія розмістить ядерну зброю на повній орбіті, це буде порушенням Договору про космос 1967 року. Ядерні вибухи в космосі заборонені Договором про часткову заборону ядерних випробувань 1963 року, який підписала росія. Ядерні вибухи в космосі розцінюються як руйнівна зброя невибіркової дії. Вибух створить величезну хвилю, будуть пожежі та радіоактивні опади. У вакуумі космосу вибух пошкодить електроніку на супутниках у більшій частині неба. У далекому 1962 році США провели висотні ядерні випробування, і тоді вони знищили третину всіх супутників. Зараз на орбіті понад 8300 супутників. Їх знищення стосувалося б усього світу. Це також пошкодить Міжнародну Космічну Станцію, на борту якої 3 росіян, 3 американців і 1 японець. Також постраждає китайська станція «Тяньгун».Американські військові розвідувальні супутники мають залізобетонну електроніку, тому вони вистоять. А от комерційні супутники – ні. По суті, вся космічна комерція згорить, а з нею – земна навігація, стільниковий зв’язок та інтернет.Швидше за все, мета росії – розгорнути ядерний супутник із можливостями радіоелектронної боротьби (РЕБ). Тобто – глушіння. Такою є «відповідь» оркостану на обліт Місяця американцями. В орків усе, як завжди: нічого створити не можуть, лише спопелити. Гіпотетично: виведення російської ядерної зброї на орбіту – дуже сильний чинник впливу на весь світ. З землі, на жаль, цього не видно.