Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov
Додано 14 лип 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Кількість підписників: 15 649
Фото: 45
Відео: 378
Посилання: 1,500
Опис:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Джерело

Ostap Drozdov | Що робить Німеччина, готуючи своє населення до військових загроз? Німе...

Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
5 980 Охват/переглядів 2026-04-13 10:51 Повідомлення №5469
Що робить Німеччина, готуючи своє населення до військових загроз? Німеччина робить ставку на резервістів віком до 45 років.Що неоднократно робить Ізраїль у час близько-східних загострень? Ізраїль активізовував контингент резервістів віком до 41 року. Що робить Америка в час епічної люті? Автоматично ставить на облік кожного американця в день його 18-річчя, при цьому залишаючи службу лише добровільною і лише до 42 років.Що роблять окремі країни НАТО? Призов лишається лише в 6 країнах із 32, однак усюди фігурує граничний вік – 45 років. Що робить Швейцарія, країна нейтралітету? Військові збори 21 тиждень, чоловіки з 20 років, потім кожен рахується в запасі і мусить проходити регулярні збори до 34 років. Верхній вік у Китаї – 45 років, у Південній Кореї – 31 рік, у Туреччині – 40 років. Мексика має призов через лотерею, вік – до 40 років.Армії бувають лише до 45 років. І чим вона молодша, тим переможніша. Не існує жодного війська, де воюють пузаті, хворі, немобільні, старі. Це абсурд – щоб тати 50+ з грижами, гіпертоніями й глаукомами воювали за те, аби їхнім дітям, завбачливо вивезеним за кордон, смакували креветки далеко від дому. У всьому світі населення поза 45 років НЕ БЕРЕ участі у війнах. Тому там набагато менший коєфіцієнт смертей і каліцтв, натомісь вищий коєфіцієнт ефективності. Добре, що Христос воскрес не в нас, а то б уже запакували при виході з печери.