Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov
Додано 14 лип 2024

Ostap Drozdov

@OstapDrozdovOfficial
Кількість підписників: 15 645
Фото: 45
Відео: 378
Посилання: 1,500
Опис:
📚Авторський telegram-канал Остапа Дроздова. Лише оригінальний суб’єктивний неподієвий контент ▪️Підписатися на YouTube канал 👉 (https://youtube.com/c/DROZDOV) ▪️Особистий Facebook профіль 👁(https://www.facebook.com/ostap.drozdov)
Джерело

Ostap Drozdov | Тримають, як псів, по 50 особин у бараку. Одне брудне горнятко на 10 л...

Логотип телеграм спільноти - Ostap Drozdov Ostap Drozdov @OstapDrozdovOfficial
16 700 Охват/переглядів 2026-04-05 10:10 Повідомлення №5442
Тримають, як псів, по 50 особин у бараку. Одне брудне горнятко на 10 людей. Одна металева тарілка, як у зеків, на 6 людей. Похльобка по черзі з одного забрудненого посуду. На всіх – один туалет і один душ, куди водять під конвоєм. Немає постільної білизни, нари голі. Телефон відбирають, як і всі особисті речі. У безправному статусі люди, позбавлені свободи, утримуються місяць-півтора. Каліки, інсультники, інфарктники, трапляються ветерани битви під Бахмутом. Хтось скаже, що це – опис тих умов, в яких орки утримували наших хлопців-полонених. Насправді це – офіційна інформація від омбудсмена про те, як держава утримує своїх власних громадян, відловлених на вулицях Закарпаття. Хтось може спроквола поцікавитися суто для порівняння: а в яких умовах держава утримує полонених росіян, які прийшли вбивати українців на українську землю. 10 тисяч на місяць – бюджет утримання одного полоненого орка. Ортопедичний матрац, триразовий раціон, повний перелік предметів гігієни, прогулянки на свіжому повітрі, цукерки, ласощі, десерти, дотримання всіх вимог Женевської Конвенції.На хлопський розум кожен може задуматися, кого держава леліє більше: свого власного громадянина – чи худобу з мордору, ладну голими руками задушити тебе.А потім нічого дивуватися, що загнані в безвихідь люди ріжуть, всіляко відбиваються, утікають світ за очі. Не просто так це. Не на рівному місці це і не з бухти-барахти. Держава або продре свої заплилі доларами очі й почне бачити реальність, або буде катастрофа, на яку вже не можна буде ніяк уплинути.