Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 100
Фото: 28,100
Відео: 7,620
Посилання: 20,300
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | Польський Allegro заходить в Україну. Все було б добре, якби не наш ур...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
24 300 Охват/переглядів 2026-05-27 10:01 Повідомлення №49592
Польський Allegro заходить в Україну. Все було б добре, якби не наш урядAllegro – найбільший маркетплейс Польщі, понад 20 мільйонів активних покупців, десятки тисяч продавців. У червні 2026 запускається перший етап для українців – пряма доставка з польських магазинів через Нову Пошту. У 2027 планують повноцінну українську платформу Allegro.ua місцевими продавцями. У нашому e-commerce давно не з'являлося гравця такого масштабу. Розетка і Prom фактично поділили ринок. Allegro приходить з відпрацьованою логістикою через сусідню Польщу, та досвідом на світовому ринку - це тисячі готових до експорту продавців. Для покупця це більше вибору, і потенційний тиск на ціни.Сам прихід Allegro – це позитив. Іноземний капітал останніми роками здебільшого виходить з України, а не заходить. Те, що один з найбільших європейських маркетплейсів обирає український ринок є хорошим сигналом.Але є нюанс. Рада знову не ухвалила ПДВ на посилки до 150 євро, ми про це писали вчора. Розетка платить ПДВ в розмірі 20% з кожного товару. Allegro не платитиме нічого. Тобто, на старті польський маркетплейс отримує значну перевагу не за рахунок ефективнішої логістики чи кращого асортименту, а через неефективність нашого уряду. Це, по суті, руйнує всю конкуренцію та ринок.Сподіваємось, що уряд врешті ухвалить ПДВ на посилки і дасть українському бізнесу можливість конкурувати в рівних умовах. Бо чомусь ми займаємось захистом своїх виробників і вводимо Національний кешбек на який витрачаємо гроші з бюджету. А тут стріляємо в ногу своїм маркетплейсам і ставимо їх в нерівні умови.У вас є змога зробити уряд більш ефективним. Підпишіть нашу петицію про адресну допомогу: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9741Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase