Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 086
Фото: 28,200
Відео: 7,630
Посилання: 20,400
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | Плівки Міндіча ви без нас побачите. Ми лише зробимо свої висновкиНемож...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
23 400 Охват/переглядів 2026-04-29 13:01 Повідомлення №49112
Плівки Міндіча ви без нас побачите. Ми лише зробимо свої висновкиНеможливо будувати систему оборони на старих підходах. Всі ці кеші, договорнячки і міжпонятійні відносини – можуть працювати в суспільстві недемократичному. В демократичному такі стосунки у владі постійно будуть підривати легітимність. І це об'єктивно.Давно треба думати про стимулювання накопичення і залучення капіталу. Аби у людей були довгі гроші і саме до суспільства треба звертатися, коли ці гроші потрібні.Треба думати про демонополізацію галузей, корпоратизацію підприємств державних, збільшення прозорості.Бажано в державні активи заводити інвесторів, продаючи хоч частку на ринку, навіть не контролюючу частку. І бажано багатьом інвесторам. Для більшої підзвітності і прозорості державних активів.І паралельно перестати постійно намагатись збільшити фіскальний тиск на капітал. Капітал – повинен працювати, а не шукати можливість "сховатись".У нас проблема з способом перетікання ресурсів. Все це сформувалось у напівлегальну корупційну систему давно. І пора це вже змінювати системним підходом. Інакше кожного разу у нас будуть плівки Міндіча чи когось іншого.За випадки прямого зловживання взагалі мовчимо. Їх треба розслідувати і при доказах притягати до відповідальності. Але загальна проблема така, що в Україні капітал – це часто напівлегальна річ. Потрібно рух до прозорості зробити максимально комфортним і безпечним.І до речі, тотальні дотації – теж чудовий ґрунт для корупції і непрозорості. З цим треба теж завершувати. Підписуйте петицію про адресну допомогу: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9741Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase