Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 086
Фото: 28,200
Відео: 7,630
Посилання: 20,400
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | Маємо доволі патову ситуацію в Ірані. Впевнений, Трамп справді пропону...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
21 800 Охват/переглядів 2026-04-16 08:15 Повідомлення №48836
Маємо доволі патову ситуацію в Ірані. Впевнений, Трамп справді пропонує гарні умови для миру. І багато функціонерів режиму з радістю то б підтримали. Але є просто схиблений на голову КВІР. І тут лише питання коли і як КВІР заспокоїться і піде на зустріч. Вслане, на русні схожа сиутація. Там ідеологічним імперативом виключно діє пиня. Це руснявий КВІР. Впевнений, більшість олігархів і функціонерів давно б забули б про СВО. Для КВІР проблема, що влітку почнеться час криз. Проблеми з водою, енергетикою і навіть їжею. Що дає шанс на те, що собаки режиму заспокоються. Хоча не виключено варіант, що вони просто будуть заливати все кров'ю і ставити на прошарок фанатичних людей. Тут іранські фундаменталісти мають більше можливостей за кремль. У кремля більше ресурсів поки, а у фундаменталістів є заточені соціальні страти. Конкретно до Ірану, проблема КВІР, що аятола так чи інакше був модератором з суспільством. Тепер по суті містків немає. Є більшість, яка все гіршу має економічну реальність. Її сила в більшості, але слабкість в дезорганізованості. І фанатична меншість, яка готова воювати до талого. Та коли в холодильнику вже нічого не буде, ніхто не знає, як все розвернеться.