Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 086
Фото: 28,200
Відео: 7,630
Посилання: 20,400
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | Декілька днів тому, а саме 31.03.2026, уряд США тишком зняв санкції з ...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
29 800 Охват/переглядів 2026-04-03 09:39 Повідомлення №48591
Декілька днів тому, а саме 31.03.2026, уряд США тишком зняв санкції з 3 російських суден: FESCO Moneron, FESCO Magadan (контейнеровози) та SV Nikolay (вантажне судно)Представник Мінфіну США прокоментував зняття санкцій так:Сьогоднішні виключення зі списку були здійснені у звичайному ході діяльності в межах розслідувань OFAC та на основі ретельного аналізу. Кінцева мета санкцій – не покарання, а зміна поведінки та сприяння відповідальності. У Вашингтоні намагаються заспокоїти критиків стверджуючи, що глобальна політика щодо рф не змінилася. Зняття санкцій вони аргументують зміною власників цих суден.Цікаво, що новим власником перших двох суден є "Інвестконсалтинг" (російська компанія, що входить до структури FESCO, яка, у свою чергу, є власністю росатома). В свою чергу, третє судно належить тепер ТОВ "Ріверсі Плюс", керівником якої є Муслім Темеркаєв, який є радником марата кабаєва - батька коханки путіна аліни кабаєвої.Цікавим моментом є те, що у 2022–2026 роках SV Nikolay вивозило крадене українське зерно, а FESCO Moneron та FESCO Magadan працювали на Далекому Сході, забезпечуючи критичну логістику, курсуючи між росією, китаєм та кндр.З урахуванням того, що в ті роки вони належали "Промзв'язокбанку" (головному банку оборонки підороссії) – неважко здогадатися, що саме вони перевозили.Дивує навіть не те, які відверто абсурдні аргументи використовує Вашингтон для виправдовування зняття санкцій.Дивує, наскільки жалюгідно виглядають США, коли офіційні представники вимушені виправдовуватися заради того, щоб умовне оточення путіна продовжувало займатися бізнесом.Можливо диплом умовного Єльського університету, чи Гарварду потрібен саме для того, щоб бути на побігеньках у чеченців, кгбістів, чи коханок диктаторів? Мабуть саме це питання потрібно їм задати наступного разу.Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase