Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 086
Фото: 28,200
Відео: 7,630
Посилання: 20,400
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | Репортер: США вийдуть або завершать війну в Ірані?Трамп: Я думаю, що з...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
27 300 Охват/переглядів 2026-04-01 06:57 Повідомлення №48558
Репортер: США вийдуть або завершать війну в Ірані?Трамп: Я думаю, що за 2-3 тижні. (Про протоку) Проблема зі звичайною людиною в тому, що він може взяти міну, кинути її у воду і сказати, що це небезпечно. Це не те саме, що знищити армію чи завоювати країну, розумієш.Він може відмовитись від цього. Або він може взяти кулемет з берега і випустити кілька куль по кораблю, або, можливо, ракету з плеча, невеликі ракети. Це не для нас. Це буде для Франції. Це буде для тих, хто користується цією протокою. Але я думаю, коли ми підемо, ймовірно, все це буде владнано. Сьогодні я чув, що величезна кількість кораблів проходила.Ми зараз ведемо з ними переговори. Знову ж таки, у нас відбулася зміна режиму. Зміна режиму не була однією з цілей, які я мав.У мене була лише одна мета. У них не буде ядерної зброї, і цієї мети вже досягнуто. Ядерної зброї у них точно не буде.Але ми завершуємо цю роботу, і я думаю, що протягом, можливо, двох тижнів, можливо, на кілька днів довше, щоб завершити цю справу, але ми хочемо знищити абсолютно все, що у них є.Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase