Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 084
Фото: 28,200
Відео: 7,630
Посилання: 20,400
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | Дорогі українці. Сьогодні ми програли Швеції 0 на 2, і я хочу сказати ...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
30 400 Охват/переглядів 2026-03-26 21:40 Повідомлення №48483
Дорогі українці. Сьогодні ми програли Швеції 0 на 2, і я хочу сказати відверто.Ми зробили це свідомо. Їхати на чемпіонат Трампа? Ні, дякуємо.Нам вистачає переговорів з цією людиною і без футболу. Хлопці подивились новини, порадились і сказали "Тренере, ми краще вдома". Судаков обіцяв батькам приїхати на літо. Забарний записався на курси водіїв трактора. Трубін хоче нарешті відпочити і подивитись серіали. Це не поразка. Це перемога здорового глузду.Щодо Швеції. Ця країна з нами з першого дня. Зброя, санкції, підтримка в ЄС, голос у кожній резолюції. Ну як ми могли їм не віддати цей матч?Ґюкереш забив двічі, і кожен його гол це наше "дякуємо" шведському народу. Це не футбол. Це дипломатія найвищого рівня. Потужна, красива, незламна.Ми нікому не програли. Ми обрали. Бо Україна завжди обирає сама. Ми непереможні, нездоланні, і ми вирішуємо де і коли нам грати. Сьогодні ми вирішили не грати. І зробили це блискуче.Слава Україні. До зустрічі в Лізі Націй. Там покажемо всю потужність.@MAGAtramp_ua