Джерело
Останній Капіталіст ✙ | Орбан: Поблизу ключових енергетичних об'єктів ми розгорнемо військових...
18 600 Охват/переглядів
2026-02-25 13:03
Повідомлення №47840
Орбан: Поблизу ключових енергетичних об'єктів ми розгорнемо військових та техніку, необхідну для відбиття можливих українських атак!Щойно завершилося засідання ради оборони, яке я скликав через українську нафтову блокаду. З 27 січня не надходить нафта трубопроводом "Дружба" до Угорщини. З даних чітко видно, що ця безпрецедентна зупинка має не технічні, а політичні причини. Український уряд тисне на Угорщину та Словаччину нафтовою блокадою. Я заслухав доповіді служб національної безпеки. Я бачу, що Україна готується до здійснення подальших акцій з метою порушення функціонування угорської енергетичної системи.Саме тому я віддав наказ про посилення захисту критично важливої енергетичної інфраструктури. Це означає, що ми розміщуємо військовослужбовців та необхідні засоби для відбиття можливих атак поблизу ключових енергетичних об'єктів. Поліція патрулюватиме з посиленими силами поблизу визначених електростанцій, розподільчих підстанцій та центрів управління.Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі