Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 068
Фото: 28,200
Відео: 7,620
Посилання: 20,300
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | Антимонопольний комітет України офіційно дозволив Київстару придбати с...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
36 700 Охват/переглядів 2026-01-30 17:41 Повідомлення №47444
Антимонопольний комітет України офіційно дозволив Київстару придбати сервіс бронювання ліків Tabletki.uaУгода, яку оцінюють у межах 30–80 мільйонів доларів, була схвалена з третьої спроби після того, як оператор надав необхідні гарантії щодо захисту персональних даних та дотримання конкуренції.Шлях до поглинання був складним, бо АМКУ двічі відхиляв заявку (у листопаді 2024-го та лютому 2025-го) через ризики монополізації, оскільки Київстар уже володіє найбільшою медичною платформою Helsi і тепер контролює шлях пацієнта на всіх етапах: від запису до лікаря (через Helsi) до купівлі медикаментів.Згідно з вимогами АМКУ, оператор зобов’язався не об’єднувати дані користувачів без їхньої згоди та забезпечити рівний доступ до аналітики іншим учасникам ринку. Окрім медицини, оператор активно поглинає інші ніші: раніше було придбано сервіс таксі Uklon та енергетичні активи.Київстар перетворюється на монстра, який не лише матиме доступ до величезної кількості данних, а поступово і монополізуватиме ринок в середині країни. При тому, ми не бачимо жодного руху до того, щоб компанія йшла на зовнішні ринки (так, питання руху капіталу, та все ж). І весь масштаб спрямований на тиск в середині країни. А ще Київстар дуже якісно працює. Дуже класна компанія, то й же Уклон лише трохи часу пройшло з моменту поглинання, а результати уже видно. Київстар напевно одна з найкращих з точки зору менеджменту компаній в Україні. Шкода що, весь цей ресурс в руках російського капіталу. Дуже шкода, що весь медіапростір обрав не піднімати це питання. Дуже шкода, що рекламні бюджети дорожче принципів. Та це не причина нам з вами пам'ятати, про російський капітал в компанії.Ми не пропонуємо - кенсилити Київстар, а от націоналізувати російську частку ще як. Тим паче, що потім і на біржі в США зможемо продати) Не даремно ж компанія на біржу виходила...Більше дивіться у нашому відео про Київстар