Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 100
Фото: 28,100
Відео: 7,620
Посилання: 20,300
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | Зеленський про Донбас: "стоїмо там, де стоїмо"Але на наш сигнал "стоїм...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
58 800 Охват/переглядів 2025-12-14 11:42 Повідомлення №46643
Зеленський про Донбас: "стоїмо там, де стоїмо"Але на наш сигнал "стоїмо, де стоїмо" росіяни відповідають, що ми повинні вийти з Донбасу або вони його все одно окупують.Я спілкувався з американцями на цю тему. Наприклад, як з Куп'янськом. Вони заявили, що Куп'янськ окупували і ми в оточенні.Я нещодавно був у Куп'янську і показав, хто контролює це місто. Такої дезінформації з боку росіян дуже багато.Тому я давав "сигнали" нашим колегам зі США, що не треба вірити всьому, що говорить росія.росія хоче не витрачати сили і окупувати наш схід, нашу державу політичним шляхом, дипломатично-політичним шляхом.І тоді США сказали, давайте такий компроміс: "російська армія не буде заходити на частину нашого сходу, а Збройні сили України вийдуть".Я не вважаю, що це справедливо, тому що ця "економічна зона", хто нею буде керувати?Якщо ми говоримо про якусь "буферну зону" по лінії зіткнення, якщо ми говоримо про якусь "економічну зону", і ми вважаємо, що на ній має бути тільки поліцейська місія, а війська повинні відходити, то питання дуже просте: Якщо українські війська відходять на 5–10 км, то чому російські війська не відходять в глиб окупованих територій? Також на таку саму відстань.Тому це питання, в якому поки що немає відповіді, але воно дуже чутливе і дуже гаряче.Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі