Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 100
Фото: 28,100
Відео: 7,620
Посилання: 20,300
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | В Україні теж висока ключова ставка!?Якщо ви так скажете — ви будете п...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
32 700 Охват/переглядів 2025-09-25 17:41 Повідомлення №45181
В Україні теж висока ключова ставка!?Якщо ви так скажете — ви будете праві, але не зовсім.Річ у тім, що в Україні недостатньо розвинений фінансовий ринок. Це правда, і це, на жаль, потрібно визнати. Тому в нас трансмісійний механізм ключової ставки і загалом монетарної політики значно слабший, ніж у рф. Серйозного впливу на економіку ключова ставка як інструмент поки що майже не має. Це важливий для нашої економіки аспект, але не такий визначальний, як у росії.У рф підприємства активно кредитувалися — кредити були одним з основних джерел фінансових ресурсів. У цьому питанні вони, на жаль, більш розвинені. І саме тому висока ключова ставка там має серйозні наслідки для бізнесу.В Україні ж кредитування практично відсутнє не лише через високу ставку (хоча це теж фактор), а насамперед через те, що банкам "нема кому" давати кредити. Лише невелика кількість компаній відповідає вимогам з ризиків, і до цього додаються ще й ризики війни.Отже, зауваження про те, що в Україні теж висока ключова ставка — не зовсім коректне. У нашій економіці вона відіграє трохи іншу роль, ніж у рф. До того ж наші підприємства часто мають доступ до європейського та міжнародного ринку капіталу. рф - ні. Тому не руйнуйте тиждень копіуму! А краще насолоджуйтесь знижками від Школи Останнього Капіталіст, до речі вже на початку жовтня ми побачимось з усіма випусниками школи вживу, ви теж можете там бути!: https://bit.ly/46C12cHОстанній Капіталіст | MonoBase | Twitter | Instagram | FB