Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙
Додано 14 лип 2024

Останній Капіталіст ✙

@OstanniyCapitalist
Кількість підписників: 117 115
Фото: 28,100
Відео: 7,610
Посилання: 20,300
Опис:
Тут кують українське економічне диво. З усіх питань — @OstCap_Admin Всі посилання – https://linktr.ee/OstanniyCapitalist Інвестиційний канал – @CapitalistInvest Канал з головними публікаціями – @cent_to_cent
Джерело

Останній Капіталіст ✙ | В Україні будуть підвищувати податки? Напевно більшість з вас бачили н...

Логотип телеграм спільноти - Останній Капіталіст ✙ Останній Капіталіст ✙ @OstanniyCapitalist
37 200 Охват/переглядів 2025-05-22 07:59 Повідомлення №43092
В Україні будуть підвищувати податки? Напевно більшість з вас бачили новину про те, що МВФ хоче від України підняття ПДВ. Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову? Можливо в середині року у Мінфіну знову з'явиться дірка в бюджеті, яку дуже, дуже треба закрити. Зрозуміло, що якщо буде термінова потреба закрити обороні видатки, то підняття ПДВ буде. Чому цього не зробили минулого року замість ВЗ – незрозуміло. Але сьогодні хочемо нагадати про ще одну нішу для доходів, про яку згадують не так часто. Про тих, хто справді ухиляється від сплати податків. Про контрафакт, контрабанду і подібні речі. Наприклад, ви знали, що на сьогодні в Україні ледь не кожна сьома сигарета – нелегальна? Така ситуація вже була раніше – у 2023 році тінь теж зростала, після цього її змогли зменшити, але ефект був недовгий. В Україні досі існують цілі тіньові фабрики сигарет. І у 2025 році все дійшло до того, що зараз десь 14,1% ринку – в тіні, яка зростає.Компанії, які працюють в тіні, мають широку сітку дистрибуції, як в мережі, через поштові відправлення, так і на вулиці – в кіосках та магазинах. І загалом увесь цей нелегальний ринок сигарет – це майже 25 млрд збитків.І це збитки як і від підпільних фабрик, так і від схем ухилення від оподаткування, ба більше, цілком імовірно, що бюджету найбільшої шкоди приносять саме вони, всі ці псевдо-дьюті фрі, псевдо-експорт, підроблені акцизки. Так, це чимало, та все ж не перекриває усіх потреб. Але це лише одні з нелегальних схем, які все ще залишаються, і спокійно собі функціонують. Поки ті, хто працює в білу, платить вищі податки.Ситуація дійсно складна, але ж підвищення потрібно якось збалансовувати.Загалом ми зробили ціле відео про те, як краще не підвищувати податки, рекомендуємо до перегляду: https://www.youtube.com/watch?v=Oy98tCUQ-54@OstanniyCapitalist