Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | 32 млрд грн на рік з тарифу «Укренерго» обійдеться «зелена енергетика»...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
432 Охват/переглядів 2026-05-01 05:02 Повідомлення №6430
32 млрд грн на рік з тарифу «Укренерго» обійдеться «зелена енергетика»!!!32 млрд грн, які чомусь ми всі маємо сплатити через тариф як обовʼязковий платіж за ексклюзивними умовами цим так званим «інвесторам», це майже половина тарифної виручки!Причому цієї суми явно не вистачить, і вона збільшиться до 40 млрд грн, для цього треба буде збільшувати тариф, і «Укренерго» вже готує звернення до НКРЕКП.4 млрд грн заплатить з тарифу «Укренерго» сонячним станціям навіть тоді, коли їх електроенергія буде непотрібна системі!4 млрд грн за «повітря».З 70 млрд грн тарифної виручки (яку сплачують без виключення всі споживачі) на інвестиції йде лише… 2,5 млрд грн.Ще 10 млрд грн коштує обслуговування кредитів, яких набралося попереднє керівництво, той самий «суперменеджер», який лізе зараз з усіх екранів та щілин.Мільярдів 15 грн піде на купівлю дорогої електроенергії для покриття втрат, решта — на зарплати.Компанія в 100 млрд грн кредитних боргах та в технічному дефолті, це свідчення повного фіаско.В 2019 році був шанс кардинально змінити ситуацію, виправити всі хибні корумповані рішення попереднього управління та зайнятися реальною модернізацією ключової енергокомпанії країни.Був!Але якось раптом на ключових посадах опинилися «потужні» реформатори, Герус в комітеті з енергетики, Ковальчук, а потім Кудрицький в «Укренерго», Тарасюк в НКРЕКП, Оржель в міністерстві тощо.І почався період суцільної маніпуляції та обману.В цих хлопців зараз все дуже і дуже непогано, вони майже всі тепер енергобізнесмени з дуже великими статками.А ось державну енергокомпанію та всю енергосистему країни чекають дуже непрості часи.І новому голові правління разом з колегами буде дуже непросто її врятувати.І просвітлення поки що не видно.Особливо, якщо ви розглянете уважно ці фото, бажано з досвідченим психіатром.