Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | Сподіваюсь ви вже зрозуміли, що в багатоквартирних будинках в яких нем...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
843 Охват/переглядів 2026-04-10 11:34 Повідомлення №6375
Сподіваюсь ви вже зрозуміли, що в багатоквартирних будинках в яких немає ОСББ (чи ЖБК) шансів отримати хоч якусь державну чи місцеву підтримку на підготовку до зими практично нема?!Саме такою є урядова політика та політика великих міст, які виділяють велику бюджетну підтримку лише осбб-шним будинкам і це очевидно.Мені дуже набридло говорити про це очевидне викривлення так званої «житлової реформи» - це дуже непроста та нетривіальна дискусія.Причому у владі в принципі нема з ким дискутувати на цю тему - вони просто катастрофічно далекі від розуміння цієї проблеми.Просто констатую - в результаті ганебних реформ останніх десяти років шанси отримати бюджетні гроші є лише у відносно «заможних» будинків.«Бідні» будинки таких шансів не мають в принципі - тому мешканців цих будинків чекає дуже непроста доля на жаль.Саме для цього придуманий викривлений та відверто корупційний механізм «софінансування» як ключовий критерій.Гарантую вам що цього року завдяки цьому «ноу-хау» в тому ж самому Києві за рахунок нашого спільного міського бюджету буде профінансовано 90 відсотків (!!!) цілої низки коштовних проектів для елітних ЖК - спробуємо потім дізнатися імена бенефіціарів цієї «роздачі».Подальший розподіл житлового фонду та диференціація рівня життя в ньому для різних категорій населення буде лише поглиблюватися.Не хочу псувати настрій, але якщо нічого кардинально не змінити - неминуча поява сучасних «гетто» з застарілих будинків.«Соціальна країна» під управлінням так званих «лібертаріанців» гарантовано доведе цю ситуацію до глибокої прірви - тенденцій на покращення поки не бачу і розмовляти у владі на цю тему нема з ким.Тим не менш закликаю: якщо є можливість - намагайтеся створювати ОСББ!