Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | Те, що кияни зараз опинилися у такій ситуації, ви вважаєте, що це не т...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
593 Охват/переглядів 2026-01-26 09:15 Повідомлення №6122
Те, що кияни зараз опинилися у такій ситуації, ви вважаєте, що це не тільки наслідок війни, а ще й управління?– Безумовно. Ракети й дрони роблять свою справу. Захиститися від них не неможливо. Але тут ключове, які наслідки і як швидко потім відновлюється вся ситуація. Давайте я аналогію просту проведу. Стихія – снігопад шалений. Що треба від міської влади в будь-якій країні, в будь-якому місті? Бути готовою до ліквідації наслідків. Якщо влада готова, є техніка належна, особовий склад, все відпрацьовано, маневри розуміють свої, наслідки будуть не такими катастрофічними. Тобто достатньо швидко можна впоратися.Якщо звітувати лише на папері, а техніки немає, дизпалива немає, немає особового складу, немає ремонтних бригад, це все буде повторення 2013 року, снігопад, те, що там відбулось. Точно так само і в цій ситуації. Ракети, дрони спричиняють дуже серйозні пошкодження і, відповідно, погану ситуацію, але як виходити з неї залежить від того, готувалися чи не готувалися, зробили запобіжники чи не зробили.Саме тому я вам зараз сказав про резервне живлення насосів. Це для мене однозначна штанга київської влади. Інші речі так само очевидні: непідготовленість і відсутність належної кількості аварійних бригад в керуючих компаніями.Проблеми на ТЕЦ-5 не пов'язані з захистом від ракет, від ракет би вони не захистилися. Проблеми в тому, що в них старі були насоси, підкачки теплоносія, які виходили з ладу, не було резервних насосів, відповідно значно розтягнулася у часі після минулого удару подача тепла. Це їхня відповідальність. Центральна влада за своє має відповідати.