Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | Держава в особі Міненерго відкликала свого представника в наглядовій р...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
289 Охват/переглядів 2025-09-20 15:22 Повідомлення №5728
Держава в особі Міненерго відкликала свого представника в наглядовій раді НЕК «Укренерго» Юрія Бойка.На останньому засіданні ТСК мене вкрай здивувала відповідь пана Юрія на моє просте питання - чи отримує він при голосуванні за принципові моменти директиви від 100-відсоткового акціонера, яким є Міненерго і чиїм представником він є в компанії?!Пан Юрій відповів що вони йому не потрібні - він сам знає які рішення краще для державної компанії і вважає що він діє в інтересах компанії.Звіт про катастрофічні результати так званої «корпоративної реформи» в Україні ще попереду, але вже зараз кажу - сказати я в шоці від вакханалії колишніх членів НР та правління компанії це нічого не сказати!Це просто театр абсурду та повної безвідповідальності - це паразитування на державній стратегічній компанії, задля чого, власно кажучи, ця «реформа» і задумувалася.Достатньо просто прочитати результати аудиту ДАСУ по «Укренерго», який чомусь деякі «правоохоронці» три роки (!!!) приховували в таємниці від суспільства та акціонера в рамках якихось своїх «розслідувань».Думаю - не просто так звісно.Безумовно - відповідальний за все і завжди АКЦІОНЕР, тобто держава і Кабмін!Ключове питання - як Кабмін міг не зреагувати на акт перевірки ДАСУ в 2022 році і не прийняти відповідних управлінських рішень??Як????!!!!!!!Що стосується членів наглядових рад - в законі треба негайно встановлювати їх відповідальність за свою діяльність, причому як для «наших», так і для іноземців!Заочні «інотуристи» дуже дорого нам обходяться - це стосується всіх без виключення державних компаній.Це не «почесна пенсія» чи заохочення наближених!Це питання національної безпеки!