Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | Ми всі знаємо, що в країні, мʼяко кажучи, проблеми з Антимонопольним к...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
339 Охват/переглядів 2025-09-17 12:43 Повідомлення №5712
Ми всі знаємо, що в країні, мʼяко кажучи, проблеми з Антимонопольним комітетом - ну його нема якщо чесно.Дякувати за це ви самі можете здогадатися кому.Але ж мають бути хоч якісь «рамки пристойності».Ладно, я розумію що на Нафтогаз та Енергоатом для АМКУ давно накладено «табу» - це сфера вищого керівництва, тобто тих, хто призначив.Але поясніть мені - якого біса АМКУ не може розібратися з очевидними монополіями київських керуючих компаній від КМДА??На них то точно «табу» з ОП не може бути!Чому цей орган заплющує очі на очевидне цинічне пограбування киян з боку КМДА разом з РДА та наближеної до КМДА «шобли»?!Чому ця столична вертикальна шахрайська монополія зухвало грабує нас по кожній так званій «обовʼязковій послузі»?!Я вже розповідав вам про шахрайство з прибудинковими територіями, димовентканалами, дератизацією, дезінфекцією - зараз вилізла ще одна схема на 100 млн грн на рік з нашої кишені.Це так звана «диспетчерська» - яка окремою прслугою не є, але захована в непомірних адміністративних витратах керуючих компаній.Звернувся із зверненням в АМКУ - вибачте, хлопці, я з вас не злізу!Якісь дві ТОВ вже давно без всяких реальних конкурсів присмокталися до фінансового потоку і поділили між собой ці два мільйони доларів.Деталі цієї оборудки я розповім окремо - слідкуйте.Шахрайство з особливим цинізмом.За моїми оцінками - «навар» складає мінімум 50 млн грн на рік.Стоїть за цим як завжди один з чиновників КМДА - платять як завжди кияни.«Ось така х.. , малята.» (с)Репост плз. Можете підкріпити своїми зверненнями та листами в АМКУ до речі.