Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | ​​👉 Про ризики зими 2025/2026 та загрозу повторного енергетичного шоку...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
456 Охват/переглядів 2025-07-31 06:03 Повідомлення №5583
​​👉 Про ризики зими 2025/2026 та загрозу повторного енергетичного шоку. Чи здатна система його витримати без радикальної реформи? Цього достатньо для захисту ТКЕ і об’єктів критичної інфраструктури, чи потрібна окрема “енергобезпекова система”? А що таке енергетичний шок, якої ще реформи не вистачає, яка реформа потрібна? Давайте розрізняти принципові речі.❗️ Є питання безпекові: як захиститися від можливих ракетних атак. Жодна реформа не допоможе це зробити. Причому тут реформа і захист об'єктів, які в принципі повністю захистити на землі неможливо, крім потужних сил протиповітряної оборони, комплексів Patriot і так далі. Але і вони всю Україну не думаю, що захистять. Тому наслідки від ракетних атак цілком можливі і, на жаль, тут важко до них готуватися. Тому це окрема розмова — захист. ❗️ Безумовно, потрібно забезпечувати захист на газовидобувних об'єктах, газопостачання, електропостачання, хто ж проти. Але повністю захиститися від ракет абсолютно неможливо, вони максимум від дронів зможуть захиститися. Тим більше, давайте називати речі своїми іменами — мова йде про шахрайські дії й повну халатність посадових осіб тодішнього міністерства інфраструктури Кубракова і Агентства відновлення Найєма стосовно об'єктів-укриттів для захисту енергооб’єктів. Вони витратили шалені кошти (більше 20 мільярдів) і не побудували ці укриття, щодо цього правоохоронні органи мали би давно вже визначитись. ‼️ Бо я дивуюсь, коли Найєм їздить в Рим, а не ходить на допити і не сидить за ґратами, якщо відверто. Він наніс шалену шкоду і державному бюджету, і енергетичній безпеці України.