Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | Як пишуть наші чудові журналісти-розслідувачі та депутати-викривачі - ...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
394 Охват/переглядів 2025-07-29 16:21 Повідомлення №5578
Як пишуть наші чудові журналісти-розслідувачі та депутати-викривачі - справа Шурми є дуже важливим елементом сьогоднішніх подій.Нагадаю - мова йде про сплату великої суми грошей за електроенергією, яку нібито було вироблено українськими СЕС на окупованих теріторіях.Наша ТСК також вивчає цю подію і я беруся стверджувати що підозри не безпідставні. До речі я ще два роки тому звертався офіційно до НАБУ з заявою з цього приводу.Але мене дуже тривожить інший аспект - основний на мою думку.Ці гроші в оплату «сонячної» електроенергії було списано з рахунків державної енергокомпанії «Укренерго».Тобто ця оборудка (якщо буде доведено, що це дійсно оборудка) була НЕМОЖЛИВОЮ без участі тодішнього керівництва НЕК «Укренерго» пана Кудрицького та його команди.Так само є питання і до НКРЕКП, яка закладала ці гроші в тариф НЕК та була зобовʼязана перевірити цільове використання тарифу - бо це гроші всіх споживачів, як побутових, так і непобутових та бюджетних.Чи входять ці посадовці в коло підозрюваних, чи розглядає цю версію слідство - ось ключове питання!Оскільки я неодноразово спостерігав на жаль дуже «лояльний» (на мою думку) підхід антикорупційних правоохоронців до керівників цілої низки державних енергетичних структур - Коболєв/Вітренко (Нафтогаз), Кудрицький (Укренерго), Макогон (ОГТСУ) тощо.Так само є питання і до членів наглядових рад цих компаній - як «незалежних» іноземних, так і членів НР від держави Україна - наскільки вони дбайливо захищали інтереси держави та українців на своїх посадах?!Бо я останнім часом спостерігаю що певні бувші керівники дуже валʼяжно їздять в Рим на конференції, дають політичні коментарі на «майданах», презентують свої інвестпроекти - замість того, щоби ходити на допити та давати покази стосовно своїх діянь!Тому з величезною повагою звертаю увагу як керівництва НАБУ/САП, так і наших чудових «незалежних» розслідувачів - давайте разом проявимо свою справжню незалежність та обʼєктивність, та дослідимо ці та інші кричущі факти очевидної корупції в енергетичному секторі України!Та приберемо всі питання стосовно нашої упередженості!Всі офіційні звернення від мене ви отримаєте найближчим часом.