Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online
Додано 14 лип 2024

КУЧЕРЕНКО Online

@OleksiiKucherenko
Кількість підписників: 1 509
Фото: 1,780
Відео: 1,030
Посилання: 2,490
Опис:
☆ Народний депутат України ☆ Ексміністр з питань ЖКГ ☆ Батько 5-х синів facebook.com/kucherenko2021 youtube.com/c/OleksiiKucherenko instagram.com/kucherenko.official
Джерело

КУЧЕРЕНКО Online | Борги киян за «центральне опалення»/ГВС більше 7 млрд грн.Це при тому ...

Логотип телеграм спільноти - КУЧЕРЕНКО Online КУЧЕРЕНКО Online @OleksiiKucherenko
433 Охват/переглядів 2025-05-24 07:09 Повідомлення №5360
Борги киян за «центральне опалення»/ГВС більше 7 млрд грн.Це при тому що з точки зору закону тариф «занижений» і тримається лише на мораторію, встановленому Радою.Борги Київтеплоенерго за газ перед Нафтогазом рекордні по країні і в тому числі стали причиною гострого фінансового дефіциту Нафтогазу, який шукає гроші на закупівлю газу на зиму.Аварійність мереж стає вже «національною гордістю» столиці.В цій ситуації замість того щоби розбиратися з хронічною проблематикою в КТЕ та їх нарахуваннями киян КМДА приймає «стратегічне» рішення - фактично без конкурсу та без обґрунтування підняти вдвічі тариф на утримання будинків.Причому це підняття торкнеться в першу чергу незаможних киян в старих хрущівках та «панельках».Вся «конкуренція» в цьому секторі в Києві між різними субпідрядниками монопольних Керуючих Компаній зводиться до одного питання - куди, кому й скільки занести за право перемогти на тендері?! КМДА, Департамент, РДА чи КК?!Цю ситуацію звісно знають перевіряючі органи і свою «нішу» також вперто тримають.Звісно після «роздачі» грошей на якісну послугу не лишається.Тому при таких «правилах гри» та при такій «конкуренції» будь-які підвищення тарифів до жодного покращення послуги привести не зможуть.Ця модель вже багато-багато років тому відпрацьовувалася в Шевченківському районі на рівні районного УЖКГ, звідки в КМДА 10 років тому прийшли потужні «комунальні реформатори» районного масштабу.Ось так і живемо!(