Джерело
КУЧЕРЕНКО Online | Стосовно необхідності або неминучості підвищення тарифів на електроене...
537 Охват/переглядів
2024-12-12 11:31
Повідомлення №4909
Стосовно необхідності або неминучості підвищення тарифів на електроенергію для населення.Пояснюю дуже просту річ.Чим більше цей тариф - тим швидше окупність всіх проектів по встановленню панелей, акумуляторів, генераторів тощо.Ви мусите нарешті зрозуміти цю просту річ!Чим швидше окупність - тим більше заробить на ньому «інвестор» разом з усіма провайдерами цього проекту, тим легше під нього взяти кредит.Саме тому зараз по багатьох каналах бігают дві групи «експертів-підвищувачів», вещають про необхідність підвищення та лякають «армагедоном» взимку, якщо ви не купите в нього його панелі.Одна група просто заробляє на цих проектах, на їх організації та впровадженні. Інша - бере участь в політичному процесі і їй вигідний політичний хайп. Обом групам вкрай вигідно це підвищення!Я не кажу що вони злочинці, я не кажу що вони шахраї - просто вам набагато легше буде розібратися в ситуації якщо ви будете знати яка кінцева мета кожного «експерта».А тепер по суті.Основним завданням ТСК по тарифах,яку я очолюю, саме й є - розібратися в обґрунтованості та законності всіх урядових рішень стосовно останнього підвищення ціни до 4.32.І ми виконаємо це завдання незважаючи на явне бажання певних урядових структур приховати від нас необхідну інформацію чи заважати нам в інший спосіб.Не може бути й мови про якесь заплановане «підвищення» поки ми з вами як споживачі не розберемося - куди і на що пішли наші гроші!А що стосується провайдерів енергетичних проектів, то їм треба мати совість - нинішні тарифи забезпечують окупність більшості проектів за 4-5 років і цього абсолютно достатньо для успішного ведення бізнесу!