Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олег Денисенко
Додано 14 лип 2024

Олег Денисенко

@OlegDenisenko2023
Кількість підписників: 2 230
Фото: 2,710
Відео: 312
Посилання: 103
Опис:
Депутат VIII скликання Дніпровської міської ради🇺🇦 Голова адміністраціі Новокодацького району Дніпровської міської ради 🇺🇦
Джерело

Олег Денисенко | Доречі , кому цікаво )В субботу, можливо хтось звернув увагу як Угорщи...

Логотип телеграм спільноти - Олег Денисенко Олег Денисенко @OlegDenisenko2023
1 260 Охват/переглядів 2026-02-22 12:40 Повідомлення №4371
Доречі , кому цікаво )В субботу, можливо хтось звернув увагу як Угорщина та Словаччина почали погрожувати припинити постачання електроенергії в Україну якщо Україна не поновить в понеділок постачання нафти до Угорщини та Словаччини трубопроводом Дружба. А сьогодні раптом глава МИД Угорщини Сийярто заявив що Угорщина поки не зупинятиме постачання електрики Україні, щоб не створювати проблем для угорців на Закарпатті. Ні це не політична воля Угорщини. І не опіка над угорцями на Закарпатті. Тут зовсім інша справаСловаччина та Угорщина не можуть просто так взяти та обмежити перетоки електроенергії до України.Бо в такому випадку це буде порушенням правил участі у системі ENTSO-E, а національні оператори ринків е/е цих країн - SEPS (Словаччина) та MAVIR (Угорщина) можуть залишитися без сертифікації.Це призведе до неможливості імпорту/експорту електроенергії обидвома країнами з загальної європейської системи.А враховуючи, що самі Словаччина та Угорщина залежить від імпорту електроенергії приблизно на 40% - для них це буде критичніше, ніж лишитися російської нафти.З самого початку їх погрози, на мою думку, мали суто політично-психологічний тиск. Тож спостерігаємо що воно буде далі