Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олег Денисенко
Додано 14 лип 2024

Олег Денисенко

@OlegDenisenko2023
Кількість підписників: 2 230
Фото: 2,710
Відео: 312
Посилання: 103
Опис:
Депутат VIII скликання Дніпровської міської ради🇺🇦 Голова адміністраціі Новокодацького району Дніпровської міської ради 🇺🇦
Джерело

Олег Денисенко | Шановні мешканці, ви самі бачите, в яких складних умовах сьогодні опин...

Логотип телеграм спільноти - Олег Денисенко Олег Денисенко @OlegDenisenko2023
1 060 Охват/переглядів 2026-01-11 12:23 Повідомлення №4084
Шановні мешканці, ви самі бачите, в яких складних умовах сьогодні опинилося наше місто. З одного боку — зруйноване енергообладнання, яке й досі не дозволяє заживити лівобережну частину міста. Як наслідок — проблеми з водою та опаленням. До цього додаємо графіки погодинних відключень, що також залишають частину міста без світла на тривалий час, а також постійну загрозу ударних БПЛА.🌨️ Снігопад — такого давно у нас не було. Справжній апокаліпсис. Різке зниження температури ускладнює як ремонтні роботи, так і роботу комунальних служб та систем життєзабезпечення міста.Напевно, це найскладніший час з початку війни, який ми з вами повинні пройти і витримати.Тримаємося 💪 Нашим хлопцям в окопах зараз не легше!Спецтехніка працює (після 17:00 очікується зменшення опадів — за вечір та ніч сніг максимально приберуть, адже зараз за 20 хвилин засипає все те, що встигають очистити).Міськводоканал працює над відновленням водопостачання там, де немає води.Енергетики роблять усе, щоб відновити енергозабезпечення тих домівок, які були знеструмлені після чергової атаки БПЛА.Всі працюють.Не заважаємо комунальникам прибирати дороги, не залишаємо машини на узбіччях та тротуарах. Допомагаємо енергетикам — не перевантажуємо споживання. І головне — підтримуємо один одного. Всім складно, але памʼятаймо: Бог дає нам випробування, щоб ми, долаючи їх, ставали сильнішими, а не впадали у відчай!Все буде добре 🤝