Джерело
Одеська_обласна_філармонія | 12 лютого у фойє Одеської філармонії відбувся концерт «Вам даруємо ми ...
339 Охват/переглядів
2026-02-13 16:13
Повідомлення №2515
12 лютого у фойє Одеської філармонії відбувся концерт «Вам даруємо ми серенаду» — вечір, наповнений тонкими почуттями й особливою камерною атмосферою.Артисти відкрили слухачам багатогранність серенади — жанру, що народився як музичне зізнання, як щира розмова серця з серцем. Цього разу серенада звучала по-різному: ніжно і пристрасно, задумливо і світло.Мандоліна, домра, гітара, чоловічі й жіночі голоси у супроводі фортепіано та літературне слово перепліталися між собою, переходили від серенади до серенади, створюючи єдину художню тканину вечора. Музика ніби вела діалог — із минулим, із традицією, з кожним, хто був у залі.Вдячні слухачі щедро обдаровували артистів оплесками та вигуками «Браво!», і це було найкращим свідченням того, що серенада й сьогодні знаходить шлях до людського серця.Повний фоторепортаж @fanatoly за посиланнямhttps://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02jTRMzs6xxUFBvcr1yP5DgQ2Lf8nhcdyQw1TL1d1re1Lhv7hC5ts92fWVZkQuPbaJl&id=100063616118215&mibextid=wwXIfr