Джерело
Одеська_обласна_філармонія | 8 лютого у Великій залі відбувся музичний вечір лауреатів ГРАН-ПРІ VI ...
176 Охват/переглядів
2026-02-09 13:18
Повідомлення №2485
8 лютого у Великій залі відбувся музичний вечір лауреатів ГРАН-ПРІ VI Міжнародного конкурсу «Odesa Music Olymp».Цей концерт став яскравою зустріччю з молодими виконавцями сучасної академічної сцени, чия виконавська майстерність уже сьогодні відповідає найвищим мистецьким стандартам. Програма об’єднала твори світової класики у виконанні талановитих музикантів — володарів ГРАН-ПРІ міжнародного конкурсу «Odesa Music Olymp».На сцені виступили:Мирослава Самофал (флейта, Дніпро),Лілія Заїчко (віолончель, Дніпро),Анна Овакімян (фортепіано, Київ),Ілля Ковальчук (домра, Київ).Концерт пройшов за участю Камерного оркестру Одеської обласної філармонії імені Давида Ойстраха. За диригентським пультом — заслужений артист України Ігор Шаврук.Ведучою вечора була лекторка-музикознавиця Ельвіра Паламарчук.Авторка та художня керівниця проєкту — Ася Хачатрян.Цей музичний вечір став справжнім святом таланту й натхнення, підтвердивши силу музики, що об’єднує покоління та відкриває нові імена на великій сцені.Повний фоторепортаж @fanatoly https://www.facebook.com/share/p/1AmwLJV8Rk/?mibextid=wwXIfr