Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Офіс Президента
Додано 14 лип 2024

Офіс Президента

@OP_UA
Кількість підписників: 80 858
Фото: 8,050
Відео: 2,940
Посилання: 8,680
Опис:
Офіційний канал Офісу Президента України в Telegram. Детальніше про роботу Офісу на сайті: https://www.president.gov.ua

👥 Кількість підписників

80 858
Середній/День:: -18
Середній/Тиждень:: -59
Середній/Місяць:: -580

👁️ Середній перегляд на повідомлення

16 452
Середній/День:: 22,800
Середній/Тиждень:: 16,971
ERR: 20.35%

📊 Кількість повідомлень на день

3.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 5
Середнє за день: 3.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 9,200 25-06-01 18:44
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Щойно була доповідь голови Служби безпеки України Василя Малюка – блискуча операція проведена. На території ворога, виключно проти військових цілей – проти саме тієї техніки, яка використовувалась в ударах проти України. Дуже відчутні втрати Росії, і абсолютно справедливі, заслужені їхні втрати. Дякую Службі безпеки, особисто генералу Малюку, також усім, хто був задіяний в операції. Готували операцію більш ніж півтора року. Планування, організація, всі деталі були ідеально підготовлені. Можна сказати впевнено, що це абсолютно унікальна операція. Найцікавіше – і вже зараз це можна говорити публічно – «офіс» нашої операції на території Росії розташовувався безпосередньо поруч з управлінням ФСБ Росії в одній з їхніх областей. Загалом в операції було використано 117 дронів. І відповідна кількість операторів дронів працювала. Уражено 34 % стратегічних носіїв крилатих ракет на аеродромах базування. Діяли наші люди на території різних російських регіонів – у трьох часових поясах. І наших людей напередодні операції з території Росії вивели, зараз вони в безпеці – ті, хто нам допомагав. Справді приємно, коли речі, які санкціонував іще рік і шість місяців тому, працюють і забирають у росіян понад 40 одиниць стратегічної авіації. Продовжимо цю роботу. ➡️ Ще до початку здійснення цієї операції в нас були дані розвідки про підготовку чергового російського масованого удару. І це дуже важливо для всіх наших людей – не ігнорувати повітряних тривог. У ніч на сьогодні було майже 500 російських дронів, ударних дронів. Щотижня вони збільшували кількість одиниць на удар. Зараз вони теж підготували «калібри» з морських носіїв. Ми розуміємо, із ким маємо справу. Ми будемо захищатись усіма методами, які доступні нам, доступні Україні, доступні українцям. Ми жодної секунди не хотіли цієї війни. Ми пропонували росіянам припинення вогню. Ще з 11 березня на столі – американська пропозиція повного, безумовного припинення вогню. Саме росіяни забажали продовжувати війну навіть у таких умовах, коли увесь світ вимагає зупинити вбивства. І справді потрібен тиск – тиск на Росію, який має повернути її до реальності. Тиск санкцій. Тиск наших сил. Тиск дипломатії. Все має працювати разом. ➡️ Сьогодні провів тривалу нараду з міністром оборони України, з міністром закордонних справ України, з керівником мого Офісу, керівниками наших розвідок і військовими. Ми обговорили, чого саме очікуємо від зустрічі в Стамбулі в понеділок. Ми пропонуємо й надалі повне, безумовне припинення вогню й усі достойні та раціональні кроки, які можуть дати тривалий і надійний мир. Українська пропозиція, яку ми дали росіянам, – логічна та реалістична. Росіяни свій «меморандум» так і не передали нікому – у нас немає, у турецької сторони немає, також в американської сторони російського документа немає. Попри це ми спробуємо досягти хоча б якогось прогресу на шляху до миру. ➡️ Сьогодні ж була доповідь Головкома Сирського – щодо фронту, щодо нашої Курської операції. Я вдячний усім нашим підрозділам. Стійкість на землі так само важлива, як і наші операції на території ворога, які так надихають. ➡️ Сьогодні росіяни завдали ракетного удару по навчальному табору на Дніпровщині. На жаль, є втрати. Загинули наші військові. Мої співчуття всім рідним та близьким. Це вже не перший такий удар, коли Україна втрачає людей. Призначив нараду за участі, зокрема, Михайла Драпатого, Андрія Гнатова, Олександра Сирського та міністра оборони Умєрова після його повернення з перемовин у Стамбулі, щоб з усім цим розібратись. Наші всі бойові хлопці потрібні на фронті – у захисті України. Кожен. І кожне життя ми маємо берегти. Всі рішення, які для цього потрібні, будуть ухвалені. Дякую всім, хто допомагає. Дякую всім, хто з Україною.Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 9,100 25-05-31 17:28
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Готуємося зараз до нових дипломатичних кроків разом з партнерами у Європі та, дуже важливо, з нашими партнерами в Сполучених Штатах. Фактично щодня ми на звʼязку з усіма, хто може зробити дипломатію непустою.  ➡️ Станом на цей час немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул. У нас – немає, у Туреччини – немає, у Сполучених Штатів також немає та у інших партнерів. І поки що це виглядає не дуже серйозно.  ➡️ Ми із цього приводу вчора говорили з Президентом Туреччини Ердоганом. Звісно, всі у світі хочуть, щоб дипломатія запрацювала і щоб було реально припинення вогню. Всі хочуть, щоб Росія припинила гратися з дипломатією і закінчувала війну. Всі хочуть серйозного миру, і Росія повинна на це піти. Саме такою має бути адженда зустрічей. Ми свою адженду дали. Ми сподіваємось, що американська сторона буде рішучою в питанні санкцій, щоб допомогти миру. Поки що бачимо тільки нові російські удари та нові російські штурми. ➡️ Сьогодні була доповідь Головкома Сирського. Ситуація на фронті залишається непростою – на деяких напрямках ми фіксуємо збільшену російську активність. Найбільш серйозні бої на Покровському напрямку, Лиманському напрямку, Купʼянському. Продовжуємо і нашу Курську операцію, яка утримує значну кількість російських військ від активності на території України. Війна має виходити на територію Росії – туди, звідки вона й прийшла.  ➡️ Я хочу подякувати сьогодні нашим воїнам за стійкість, хочу подякувати всім за влучність. За результатами тижня відзначу передусім штурмові полки, які діють саме на Курщині. Це 33-й, 225-й і 425-й окремі штурмові полки. Також на цьому напрямку серед найкращих 103-тя окрема бригада територіальної оборони. Дякую вам! На Покровському напрямку особливо ефективні воїни 1-го штурмового полку, а на Торецькому напрямку є хороші результати в 100-ї окремої механізованої бригади. Молодці! І звісно, 82-га окрема десантно-штурмова Буковинська бригада. Дякую вам, хлопці!  ➡️ Дуже активно працюємо, щоб гарантовано забезпечити наші Сили оборони всім необхідним. Зброя – виробництво і постачання, фінанси, тренування – по кожній потребі формуємо нові домовленості з партнерами. ➡️ За цей тиждень особлива вдячність Швеції: активно рухаємось у межах оголошених пакетів підтримки. Німеччина: дуже хороші домовленості про інвестиції і наше українське виробництво зброї. Нідерланди працюють для постачання F-16. Британія спрямовує прибутки від заморожених російських активів саме на озброєння та ремонт техніки для України. Все це мільярди доларів, які зміцнюють захист нашої держави, зміцнюють наших людей. ➡️ Наступного тижня ми готуємо домовленості з країнами Балтії та Північної Європи. Також наповнюємо змістом наші саміти – саміти «Групи семи» і НАТО, які відбудуться незабаром. Активно працюємо і з усіма, хто може посилити санкції проти Росії та хто підтримує такі дуже важливі рішення. Україна не буде просто чекати, коли Росія дозріє до завершення війни. Ми робимо все, щоб спрацював примус Росії до миру. Дякую кожному, хто допомагає нам! Пишаюся нашими людьми!  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 9,000 25-05-27 17:39
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Провів тривалу нараду з військовими: Головком Сирський, керівник Генерального штабу Гнатов, міністр оборони також був, Умєров. Питання планування наших дій, наша готовність відповідати на російські удари, на їхні погрози, а також діяти превентивно, і це означає – збільшувати виробництво наших дронів, наших ракет.  ➡️ Я вдячний усім, хто працює саме заради цього. Вже сотні українських компаній дають результати для Сил оборони України, і буде більше – я впевнений в цьому. Зараз ми максимально залучаємо підприємницьку силу до виробництва зброї. ➡️ Ми готуємо вже найближчим часом і нові домовленості з нашими партнерами у Європі – для інвестицій саме в українське виробництво. Передусім виробництво саме безпілотного та далекобійного елемента – усього того, що дає змогу контролювати ситуацію на фронті, дає змогу берегти життя наших воїнів і діяти на значну відстань. ➡️ Звісно публічно ми не можемо говорити про наявні плани, про наші можливості, але перспектива зрозуміла – дзеркально відповідати на всі російські загрози і виклики. Вони там, у Росії, повинні відчувати чітко наслідки від того, що роблять проти України. І це буде. Ударні дрони, перехоплювачі, крилаті ракети, українська балістика – це ключові елементи. Все маємо виробляти. ➡️ Сьогодні ж були з доповідями у мене урядовці – щодо економічних перспектив нашої країни, тих рішень, які потрібні, щоб забезпечувати роботу підприємств в Україні –підприємств, що вже є, та заснування нових бізнесів. Детально працюємо над практичними змінами. Щоб залучати капітал в Україну, щоб забезпечити можливість максимально вигідної спільної роботи з партнерами для інвестицій та відновлення України. Нормальне соціальне життя в Україні, розвиток нашої інфраструктури, наших громад, української медицини, наших освітніх можливостей, – усього того, що забезпечує життя людей, – можливий тільки за умови реального та відчутного економічного зростання. Це ключове завдання для уряду.➡️ Сьогодні вперше саме у травні ми відзначаємо професійний день наших спецпризначенців – Сил спеціальних операцій. Це одна з найбільш ефективних складових нашого українського захисту. Справді круті хлопці. Сьогодні я мав честь подякувати їм особисто, нагородити деяких із них, і передати рідним полеглих Героїв «Золоті Зірки». Ми всі завжди маємо не забувати, які люди стали на захист України та реально зберігають Україні життя. Кожен, хто бився й б’ється заради України, кожен, хто працює заради нашої держави та людей, заслуговує на нашу вдячність. Незалежність тримається на тих, хто бореться за неї та зміцнює її.Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 10,400 25-05-24 17:03
⚡️ Головне зі звернення Президента  ➡️ Обмін ми сьогодні продовжили. Додому повернули ще 307 наших воїнів. Рядові і сержанти. Більшість – Збройні Сили України. Є також Нацгвардія та Державна прикордонна служба. З усіх цих людей 273 потрапили в полон у Донецькій області, значна частина – ще у 2022 році, також із територій Херсонської, Запорізької, Харківської областей, Луганщини. Загалом за два дні обмінів уже вдома 697 українців. ➡️ Завтра третій етап. Ми маємо звільнити цими днями тисячу наших людей. Але завдання – звільнити абсолютно всіх, хто зараз утримується в Росії, і це завдання спільне для наших розвідок, для наших дипломатів, для всієї нашої держави. Зрозуміло, що це завдання непросте, але треба реалізувати. Вдячний усім у світі, хто нам допомагає. І це для нас справді дуже важливо – щоб наші партнери – кожен лідер, кожна держава – підтримували нас у цій складній роботі. Жодного дня не зупиняємось. І звісно, хочу подякувати сьогодні всім нашим підрозділам на передовій, а також нашим правоохоронцям – усім, хто поповнює обмінний фонд для України. Наші активні дії – це завжди, зокрема, дії заради такої можливості – обмінювати наших із полону. ➡️ Сьогодні ж є за що відзначити українські підрозділи захисників неба. Був дійсно масштабний та підлий російський удар. Балістика, і частину ракет вдалося збити. Було також 250 дронів: більшість – «шахеди». Щоночі наші сили працюють для захисту життів. І я хочу подякувати всім, хто допомагає Україні з протиповітряною обороною, з постачанням систем ППО. І це дійсно для нас – це реальний захист людей тут і зараз. ➡️ Протягом дня тривали роботи в Києві після російського удару. На жаль, люди постраждали, були пошкоджені будинки, торговельний центр. Росія кожен день наповнює горем та вбивствами – просто затягує війну. Вчора – жорстокий удар по Одещині. Щодня – по Сумщині, по Харківщині, інших наших регіонах. На все це потрібна реакція – жорстка реакція Сполучених Штатів Америки, реакція Європи, реакція всіх у світі, хто хоче завершення війни. ➡️ Путін відмовився від припинення вогню вже неодноразово. Це нічого йому не дає, крім того, що кожного дня він забирає життя. Кожен день дає приводи для нових санкцій проти Росії, кожен день доводить, що без тиску на Росію війна триватиме. ➡️  Україна готова до будь-якої форми дипломатії, яка дасть результат. Ми готові до всіх кроків, які зможуть гарантувати реальну безпеку. Саме Росія ні до чого не готова. Наступний тиждень має бути часом активності заради нового тиску на Росію, тобто заради миру. Дякую всім у світі, хто з нами, з Україною, з українцями. Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 9,100 25-04-16 18:18
⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Щойно була доповідь міністра оборони Умєрова про комунікацію та спільну роботу з нашими партнерами в Європі: будуть нові пакети підтримки, також ми готуємо нову безпекову архітектуру – усі конкретні деталі того, як може функціонувати безпековий контингент партнерів в Україні. Ми зі свого боку все зробимо, щоб політичні рішення – про контингент – максимально швидко виконувались саме тоді, коли для цього буде час. ➡️ Сьогодні ж детально ми обговорили з дипломатами найближчі наші тижні: можливі зустрічі тут, у Європі, роботу з Америкою, а також відносини з іншими державами – з усіма державами, які достатньо сильні, щоб реально вплинути на дипломатію. В усіх частинах світу має бути однаково зрозуміло, що причина цієї війни тільки в Росії. Саме там, у Москві, у Кремлі сидить причина, чому досі немає навіть припинення вогню, не те що чогось більшого. Вже 36 днів пропозиції Америки повністю та безумовно припинити удари в небі, на морі та на землі. Україна одразу прийняла цю пропозицію більш ніж місяць тому. Росія ігнорує її досі й досі не відчуває наслідків, і саме в цьому – ключова проблема. ➡️ Говорив сьогодні з Президентом Фінляндії зокрема й про це – про дипломатію, яка гальмує через те, що на Росію недостатньо тиску. Говорили також про відносини з Америкою – ми погодили наші спільні меседжі, наші спільні кроки, наші спільні позиції. Це важливо, що Україна та майже всі ми в Європі маємо об’єднану позицію щодо багатьох безпекових питань. Я дякую Фінляндії за підтримку. ➡️ Хороші результати в урядової команди України, яка працює з американською стороною щодо угоди про економічне партнерство. Перша віцепрем’єр-міністр Свириденко доповідала сьогодні про це. Базові юридичні речі майже доопрацьовані, і далі, якщо все буде рухатися так само швидко та конструктивно, угода дасть економічні результати обом нашим країнам: і Україні, і Америці. ➡️ Сьогодні я відзначив державними нагородами наших працівників оборонної промисловості. Їхній професійний день був 13 квітня, коли Росія вдарила балістикою по Сумах. Нам є чим відповідати на такі удари, і ми не залишимо просто в спокої на цій землі сволоту, яка вбиває наших людей. Ми маємо на це повне право, це абсолютно справедливо – відповідати вбивцям так, як вони заслуговують. Росія повинна змиритися з думкою про невідворотність сили України, і справжній надійний мир може бути досягнутий саме тоді, коли реальність змусить Росію змиритися з нашими можливостями. Наші дрони, українські ракети, наша артилерія, українські снаряди, наша техніка – усе, що виробляє Україна, захищатиме Україну, життя наших людей, нашу державу. Я дякую всім вже більш ніж 300 тисячам українців, які працюють на наших оборонних підприємствах – тут, у нашій державі, – заради української сили. Пишаюся нашими людьми! Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 9,900 25-02-03 18:26
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Ставка – передусім про енергетику, про захист нашої енергосистеми. Росіяни не змінюють свого завдання знищити українську енергетику, постійно завдають ударів і роблять так, щоб підлаштовувати свої удари під спроможності нашого захисту – щоб складніше було відбивати. Я дякую всім нашим воїнам, кожному й кожній, хто працює, щоб подолати цю загрозу, – наш повітряний щит, усі сили ППО, мобільні вогневі групи, всі сили РЕБ і розробники РЕБ. Це постійна швидка еволюція засобів радіоелектронної боротьби. Ми маємо бути в ній значно швидшими. Були сьогодні відповідні доповіді і щодо системи захисту, і щодо прикриття енергооб’єктів, і щодо відбудови після ударів. Окремо обговорили спроможності протиповітряної оборони та потребу в протиракетах – є нові завдання для нашої дипломатії, для Міністерства оборони України – для роботи з партнерами. Постачання для ППО України – це критично й не має припинятися. Постійно потрібно шукати у світі, як посилити захист, як зробити більше виробництва необхідних речей в Україні, як додавати локалізацію виробництва, як брати ліцензії в наших партнерів. Це велика робота, від якої багато в чому залежить майбутнє України. ➡️ Також сьогодні була доповідь Головкома Сирського і щодо фронту – і особлива увага – Покровському напрямку, – і щодо операції в Курській області. Всім нашим підрозділам, які виконують бойові завдання і роблять це стійко, я вдячний. Щоб в цьому році бути успішними у перемовинах, українські воїни мають бути стійкими на передовій та результативними у знищенні російських окупантів. Я хочу відзначити за підсумками цих днів і тижнів воїнів 225-го і 425-го штурмових полків. Дякую вам, хлопці! ➡️ Також Головком доповів щодо модернізації нашої армії – уже був затверджений відповідний план щодо переходу на нову організаційну структуру Збройних Сил України та створення корпусів. Зберігаємо увагу до цього – до виконання. Корпусна система потрібна. Ми обговорили сьогодні підходи до призначення командирів корпусів: це мають бути найбільш підготовлені, найбільш перспективні офіцери з бойовим досвідом і сучасним мисленням. Армія повинна бути сучасною. І головне – цінувати людей. Відповідні рішення будуть оприлюднені. ➡️ На завтра призначив засідання РНБО.Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 10,700 25-02-02 18:44
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Тільки сьогодні завершились рятувальні роботи в Полтаві після удару російської ракети. Усього ця ракета вбила, на жаль, чотирнадцять людей, із них двоє – діти. Дев'ять та дванадцять років. Мої співчуття рідним та близьким. Постраждали двадцять людей, у тому числі четверо дітей: від зовсім малечі – три місяці дитині – до дванадцяти років. Ще 22 людини були врятовані.  ➡️ Повністю зруйнований під'їзд будинку – з першого по п'ятий поверхи. І це тільки одна російська ракета, яка принесла стільки болю, стільки страждань і втрат. Саме тому для України і для реального миру потрібні гарантії – гарантії, що таке зло буде зупинене. Надійно. Не просто якимись словами чи кількома паперами, а тим, що здатне буде гарантувати відсутність російського терору.  ➡️ ППО й достатня кількість протиракет – це обов'язкова умова наближення миру. Я вдячний усім партнерам, які нам допомагають із цим і які мають повне бачення, що саме нам потрібно.  ➡️ «Петріоти», «Айріс-Т», усі види необхідної ППО, розвиток дронів та інвестиції у виробництво зброї тут, в Україні, – це захист життів наших людей, це захист самої ідеї, що мир – можливий.  ➡️ За цей тиждень ми маємо нові пакети підтримки від Швеції – значний пакет, мільярд двісті мільйонів доларів. Дякую, Швеціє! Новий безпековий пакет від Фінляндії. Також пакет від Хорватії. Дякую! Працюємо над тим, щоб і наступного тижня були такі потрібні рішення для України – рішення щодо підтримки нашої держави, наших людей, нашої армії. ➡️ А сьогодні хочу відзначити рятувальників, які проявили себе саме цими днями й тижнями. Полтавщина передусім. Працівники ДСНС України в області: Олександр Слюсар, Сергій Чебишев, Юрій Купряков, Олександр Бондар, Сергій Моргун. Дякую, хлопці! Також рятувальники з Черкащини, які зараз допомагали в Полтаві: Володимир Бабак, Сергій Сергієнко, Олександр Коломієць, Андрій Куцевол. Дякую вам, хлопці! Сумщина: Артем Нечитайло, Ігор Круговой, Дмитро Грицина, Максим Лавріненко, Роман Чігрін – дякую вам і всім вашим колегам! Головне управління ДСНС України в Одеській області: Олег Рябушенко, Станіслав Романець, Вадим Малий, Ілля Каменда, Олександр Долгий та весь колектив у Одесі та області – дякую дуже! Слава всім, хто воює, хто працює, хто рятує нас всіх – заради України.Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 10,700 25-02-01 18:18
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Зараз у Полтаві ще тривають роботи після удару минулої ночі. Станом на цей час відомо про 17 людей, які постраждали. Усім надано допомогу. Двадцять дві людини врятовані. Під завалами шукають ще людей. Станом на цей час у списку загиблих, на жаль, 8 людей. Мої співчуття рідним і близьким. ➡️ Загалом тільки в ніч на цей день було застосовано росіянами 165 ракет та дронів – різних типів. Окрім Полтавщини під ударами були Харківщина, Дніпровщина, Запоріжжя, Донеччина. ➡️ Одеса відновлюється після вчорашніх ударів по центру міста. Там були пошкоджені музеї, філармонія, багато історичних будівель, відомий одеський готель. Під ударом в Одесі були не тільки українці, але й навіть норвезькі дипломати, які працюють в Україні. ➡️ Ми маємо бути завжди абсолютно чесними щодо такого російського терору: їм не вдалося б самостійно завдавати такої шкоди, так інтенсивно і буквально щоночі. Кожен російський «шахед», кожна російська ракета – це компоненти виробництва інших країн. Сто шістдесят п’ять ударних одиниць в одному нічному ударі Росії – усі ці «іскандери», «калібри» та інші засоби для убивств – це сотні й навіть тисячі компонентів з інших країн. Країни Європи, Китай і навіть Америка. Без таких критичних компонентів не буде жодної можливості Росії ламати життя інших народів. Тому критично важливо, щоб санкції були реально сильними й такими, що їх не обійдеш за будь-яких обставин. Не має залишитися жодного способу постачання в Росію критичних компонентів для оборонного виробництва. Порушення санкцій має трактуватися як співучасть у війні, і той, хто допомагає знищувати життя, повинен за це відповідати. ➡️ Хочу обовʼязково подякувати сьогодні нашим українським рятувальникам, лікарям, усім працівникам медицини, нашим волонтерам – усім, хто допомагає. Харківщина, Суми і всі громади області, Чернігів, Полтава й область, Черкащина, Київщина, Донеччина, громади нашого півдня: Запорізька область, Миколаївщина, Херсонщина, наша Одещина також – і всюди, де щоночі й щодня є загроза ракет і «шахедів», всюди, де потрібно рятувати життя. Я дякую кожному, хто завжди на чергуванні, завжди допомагає. І обовʼязково – наші мобільні вогневі групи, усі розрахунки ППО, наша бойова авіація, яка залучається до захисту неба. Дякую вам! ➡️ Зараз ми працюємо для того, щоб залучити більше ресурсів партнерів для посилення українського повітряного щита. Захист від обстрілів – це абсолютний пріоритет. Багато чого ще треба зробити, але кожен наш партнер у світі, який цьому допомагає, є рятівником життя. І саме про це всім у світі зараз варто думати: про життя, про спільну роботу, про тиск на агресора й про наближення справжнього миру. Миру, який Росія не подарує. Миру, до якого їх можна тільки дотиснути. Дотиснемо! Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 11,600 25-01-31 19:04
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Зараз на Півдні нашої країни – в Одесі – тривають роботи після російських ракетних ударів. Попередньо – балістика. Удари просто по місту, по звичайній цивільній забудові. Знову й знову: ППО – перший пріоритет, працюємо з усіма партнерами, щоб дати більше захисту нашій державі. ➡️ Провів сьогодні Ставку. Багато доповідей. Про постачання у війська – це наша зброя, всі закупівлі, контракти. Все це є. Забезпечення є. Треба більше темпу в постачанні й треба більше таких систем, такої зброї, яка дасть змогу зберігати більше життів наших воїнів, наших людей. Більше замовлень на дрони. Більше інвестицій у розробки роботизованих систем. І більше постачання базової зброї. Всі необхідні доручення є. Наша промисловість має потенціал. Країни, і зокрема в Європі, готові працювати з Україною для інвестицій у наше збройне виробництво. І наші дипломати мають чіткі завдання. Нам потрібно, щоб кошти від партнерів на українську «оборонку» зростали. І зокрема, це має бути KPI – ключові показники ефективності української дипломатії. ➡️ Була сьогодні доповідь військових: фронт, ситуація з бригадами – комплектування. Ми готуємо нові формати підтримки бригад та комплектування підрозділів. Я поставив завдання вже наступного тижня представити деталі суспільству.  ➡️ Сьогодні ж мав честь також відзначити наших воїнів державними нагородами – саме бойових хлопців: «Зірки» Героїв України та «Хрести бойових заслуг». Тридцять наших воїнів. Я дякую всім. Дякую кожному.  ➡️ Сьогодні провів нараду з міжнародниками – з нашою командою уряду, Офісу. Ми готуємо важливі перемовини з європейцями і, звичайно, з командою Сполучених Штатів Америки. Нам усім потрібні зустрічі, нам усім потрібен спільний погляд, нам усім потрібні сильні рішення заради надійного миру. Дуже потрібні!Дякую всім, хто допомагає нам! Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 36,800 25-01-29 18:58
«Сьогодні була вже початкова доповідь урядовців та команди Офісу – Олексія Кулеби та Віктора Микити – щодо критично важливих програм, які зараз призупинені, а раніше фінансувалися за рахунок американської підтримки. Деякі ключові речі я вже доручив робити за внутрішні наші кошти, а також – говорити з європейцями. Енергетика – були програми щодо розподіленої генерації, інші програми стійкості для українських громад, для міст і сіл. Друге питання – це ветеранські проєкти, яких багато було, і є, і буде в регіонах, у громадах наших. Ветеранські хаби, лінії підтримки, допомога у створенні власних бізнесів ветеранами. І третє – пункти пропуску на кордоні – це те, що будувалось у взаємодії з партнерами. Нові сучасні пункти пропуску для того, щоб економічна активність була швидше, а робота митників – прозоріше. Зокрема, це проєкти в портах. Реально – економічна безпека. Будемо на це шукати більший внутрішній ресурс. Є певні питання і по лінії Міністерства охорони здоров’я, також – у галузі кібербезпеки. Усім цим займаємось. Доручив також продовжувати аудит призупинених напрямів допомоги від Сполучених Штатів Америки, і саме на гуманітарних напрямах, на безпекових та соціальних має бути більше нашої і європейської активності. Щоб зараз, поки триває напрацювання нової американської політики, ми підтримали людей». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1071-го дня війни.