Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Офіс Президента
Додано 14 лип 2024

Офіс Президента

@OP_UA
Кількість підписників: 80 858
Фото: 8,050
Відео: 2,940
Посилання: 8,680
Опис:
Офіційний канал Офісу Президента України в Telegram. Детальніше про роботу Офісу на сайті: https://www.president.gov.ua

👥 Кількість підписників

80 858
Середній/День:: -18
Середній/Тиждень:: -59
Середній/Місяць:: -580

👁️ Середній перегляд на повідомлення

16 452
Середній/День:: 22,800
Середній/Тиждень:: 16,971
ERR: 20.35%

📊 Кількість повідомлень на день

3.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 5
Середнє за день: 3.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 14,100 26-01-29 19:27
«Харків та область – після ударів триває відновлення, складні були обставини. Чернігів, Суми, Київщина, Дніпро, Кривий Ріг та вся Дніпровщина, Полтавщина, наша Донеччина, Запоріжжя, Миколаївщина, Одеса, Кропивницький та область, Черкащина, Вінницька область, Чернівецька, Хмельницька, Житомирська області – по кожній фіксуємо потреби й можливості допомогти. Важливо, що приватний бізнес підтримує громади й що урядовці запускають програми спеціальної бюджетної підтримки для купівлі необхідних речей – генераторів, іншого обладнання. Вже є програма, яка дає можливість для звичайних будинків отримати кошти – від 100 до 300 тисяч гривень на автономне живлення. Премʼєр-міністр підготувала програму грантів для малого бізнесу на паливо для генераторів, на ремонт енергообладнання. Вже працюють кредити під ставку 0 % для ФОПів і малих підприємців для купівлі генераторів, акумуляторів. Будуть і ще додаткові програми. Урядовці представлять усі деталі – Премʼєр-міністр, міністри відновлення та енергетики. Команда Офісу також працює щодо цього. Дякую всім за підтримку».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1436-го дня війни.
👁 12,000 26-01-27 16:46
«Сьогодні в Одесі протягом дня рятувальні роботи, розбір завалів після російського удару. П’ятдесят два ударні дрони саме проти міста, багато проти центру Одеси, район навколо “Привозу”. Жодних військових об’єктів там не було й немає, і фактично всі мішені російських “шахедів” – це звичайні будинки, проста цивільна інфраструктура. Жорсткий удар. Більшість дронів вдалося збити, але, на жаль, не всі. Три людини загинули – мої співчуття рідним і близьким. Майже 50 людей звернулися по допомогу. І це один удар по одному місту. Напередодні був іще російський удар по енергетиці Харкова. Удар РСЗВ – реактивної системи залпового вогню. Значні були пошкодження, і відновлення буде максимально швидким – настільки, наскільки це можливо. Хочу відзначити й нашу ДСНС України, і Укренерго, і Харківобленерго – усіх фахівців, які працюють, щоб стабілізувати ситуацію. Кожен, хто працює зараз заради стійкості України, працює на те, щоб життя як таке перемагало. Хочу також подякувати всім, хто працює і в Києві, і на Київщині, у Запоріжжі, на Дніпровщині, Сумщині, Чернігівщині, в усіх областях і громадах після ударів. Був також удар росіян по газовій інфраструктурі в західній частині нашої держави. Але всюди є допомога. Всюди є робота заради життя і людей. Дякую кожному, хто допомагає тим, хто поруч!»Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1434-го дня війни.
👁 10,100 26-01-26 17:00
«Енергетика – фактично постійно триває відновлення після ударів, це стосується не тільки Києва, але й Харкова та області, Запоріжжя, Дніпровщини – Дніпра, Кривого Рогу, Чернігівщини, Сумщини – усі регіони, де ситуація найскладніша. Безперечно, у Києві викликів зараз найбільше. Я очікую від київської влади посилення роботи – багато міст і громад готові допомогти, уряд готовий допомогти, усі доручення, можливості, все є. Сто сімдесят чотири бригади працюють – це значний ресурс, який зараз спрямували на Київ. Є певні результати, але недостатні. Значна частина будинків без опалення, і серед них є ті, що без опалення – тривалий час. Я доручив уряду спрямувати додаткові ресурси.МВС працює по своїй лінії – масштабуємо пункти підтримки та обігріву. Всі в уряді працюватимуть із партнерами, щоб якомога швидше отримати саме додаткове обладнання. Окремо говорили сьогодні з міністром оборони щодо захисту об’єктів енергетики, також – із командувачем Повітряних сил Збройних Сил України. Командна ланка Повітряних сил має бути значно швидшою в захисті».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1433-го дня війни.
👁 12,800 26-01-23 17:55
«Провів спеціальний енергетичний селектор. Ремонтні бригади, аварійні служби, енергетичні компанії, ДСНС України – усі працюють цілодобово, і є результати у відновленні. Але все ж таки загалом ситуація залишається складною, і особливо це Київ та область, Дніпровщина – Дніпро, Кривий Ріг, Харків та область, Запоріжжя, Сумщина та Чернігівщина. Окремо розібрали ситуацію в Одесі. Хочу відзначити роботу МВС – дякую всім, хто залучений. Усе максимально чітко та конкретно по запасах генераторів та обладнання, по реальній допомозі містам, і найбільше – Києву, по пунктах обігріву та підтримки людей. На жаль, у столиці досі без опалення будинки. Максимум бригад, максимум обладнання застосовується, щоб допомогти людям. Говорили з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко по програмах, які можуть підтримати і економіку, і громади. Те, що стосується генераторів і можливостей бізнесу працювати. Максимально лояльні програми, щоб допомогти малому бізнесу купувати й утримувати генератори. Урядовці сьогодні мають представити все суспільству. Є також рішення, щоб підтримати безпосередньо кожного й кожну в ремонтних бригадах. Доплати за кожен місяць цієї надзвичайної ситуації. Ми домовилися з Прем’єр-міністром, із міністром енергетики, який формат виплат буде і як люди їх отримають. Кожному робітнику, хто в аварійно-відновлювальних роботах, доплата 20 тисяч гривень. За січень, лютий і березень цього року». Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1430-го дня війни.
👁 10,400 26-01-20 18:11
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Щойно я провів спеціальний селектор по ситуації в регіонах – відновлення, залучення необхідних ресурсів. Київ – найскладніше, вранці були влучання «шахедів» по об’єкту енергетики в області. Бригади зараз працюють. Робота Повітряних сил по «шахедах» незадовільна: є перехоплювачі, багато сил задіяно – мобільні вогневі групи, F-16 є, і організація роботи Повітряних сил повинна бути іншою. Окремо розібрали цю ситуацію з міністром оборони – висновки будуть. ➡️ Говорив із нашою делегацією – Умєров, Буданов, Арахамія. Вони активно працюють з американською стороною, працюють із європейськими представниками щодо можливих зустрічей, і щодо пакетів підтримки. Ракети для протиповітряної оборони потрібні кожного дня. Зброя потрібна кожного дня. Обладнання для відновлення, для резерву потрібне кожного дня. Якщо формат Давосу це забезпечить – реальні результати для України – Україна буде там представлена. Нікому не потрібна пуста політика та розмови без результатів. ➡️ Треба займатися ситуацією в країні. Кожен посадовець, місцева влада, всі очільники державних компаній, енергетичних компаній – усі мають бути саме тут, в Україні, працювати в містах, у селах, на тих територіях, де треба відновлювати й треба захищати. Тільки в Києві станом на вечір більше мільйона споживачів без електрики. Значна кількість будинків без тепла – більш ніж 4 тисячі багатоквартирних будинків. Усі сили мають бути направлені, щоб полегшити ситуацію. Урядовці повинні дати нелінійні пропозиції, які захищатимуть життя і як перебудувати роботу – як підтримати наших людей, як підтримати бізнес. Потрібна максимальна координація з бізнесом – як перерозподілити генерацію, наявне споживання так, щоб люди могли відчути стабілізацію ситуації, які потрібні програми підтримки для людей додаткові. Треба проговорити це все детально й дати відповіді на питання, які я поставив урядовцям сьогодні. Усім. Персональна відповідальність уряду за це – завтра я очікую конкретний, чіткий перелік дій і рішень. Кожну годину треба працювати на енергетику – Укренерго, уряд, обласна влада, місцева влада – київська влада – усі. Усі.➡️ Були доповіді по тому, що зроблено в частині громад за день по Київській області, по Дніпровщині, по Харкову, по Чернігівщині, по Сумщині, Рівному. Я вдячний тим, хто оперативно працює. Дуже складно в Запоріжжі – весь день «шахеди» бʼють по місту. Доручив направити більше засобів, більше екіпажів для захисту, і є конкретні завдання для зміни логістики – Міністерство оборони цим займається. ➡️ Міністр внутрішніх справ доповів по роботі пунктів підтримки, обігріву в Києві, в інших регіонах. Прикордонна служба, митниця повинні організувати максимально швидке проходження обладнання в Україну через кордон. І якщо є будь-які затримки – реагування повинно бути миттєвим. ➡️ Сьогодні є кадрове рішення – Олександр Кубраков з позиції в Офісі Президента буде займатися питаннями інфраструктури та відносин із громадами. Я призначив Кубракова своїм радником – у тому числі по ситуації в Києві. Я буду чекати пропозицій. Я буду залучати й надалі фахових людей із команди України, які можуть приєднатися до державної роботи. Треба, щоб усі сили зараз були для України. Так і буде.  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 11,000 26-01-19 18:52
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ ППО: буде новий підхід до застосування ППО Повітряними силами – те, що стосується мобільних вогневих груп, дронів-перехоплювачів, інших засобів «малої» протиповітряної оборони. Ця система буде трансформована. Я погодив призначення нового заступника командувача Повітряних сил – Павло Єлізаров. В армії його знають – Лазар, спецпідрозділ, який працює, і працює ефективно. Разом із міністром оборони України та військовим командуванням має бути розроблена – і буде розроблена – нова організація для всього компонента саме такого захисту неба. ➡️ Детально говорили на енергетичному селекторі по відновленню в регіонах після російських ударів. Надзвичайно складно в усіх прикордонних і прифронтових областях. Передусім Харків та область, Запоріжжя, Дніпровщина, Чернігів, Сумщина. Триває робота в Одесі – є завдання. Окрема увага Києву та області – найбільш складно зараз, і зокрема для Києва залучені додаткові бригади ремонтні, у тому числі Укрзалізниці, інших державних компаній. ➡️ Домовилися з Прем’єр-міністром України Юлією Свириденко, щоб уряд на цьому тижні зробив необхідні рішення для енергетиків. Мають бути додаткові щомісячні виплати в умовах цієї надзвичайної ситуації – за кожен місяць – для тих наших людей, які працюють безпосередньо на місцях після ударів, на місцях аварій – у ремонтних бригадах. Держава має бути вдячною кожному й кожній, хто гарантує, що Україна відновлює те, що росіяни руйнують. ➡️ Цими днями треба бути й надалі дуже уважними – Росія підготувалася до удару, удару масованого, і очікує момент, щоб завдати цього удару. Будь ласка, звертайте увагу на всі повітряні тривоги, і в кожній області повинна бути готовність максимально оперативно відреагувати та підтримати людей. ➡️ Сьогодні були на доповіді представники Служби безпеки України. Генерал-майор Євгеній Хмара – по бойових операціях та подальшій кадровій перебудові Служби. Я погодив операції, які нас посилять. Генерал-майор Олександр Поклад – протидія російським диверсіям. Росіяни постійно намагаються впливати на Україну зсередини, і зокрема через напади на відомих українців. Ми захищаємо Україну. Є важливий результат Служби безпеки в бойовій роботі на фронті – взяли росіянина, який убив українців, що потрапили в полон. У жовтні торік на Курщині це було, дев’ять наших воїнів загинули. Вічна їм памʼять! Кожного російського вбивцю ми знайдемо, і кожен буде відповідати. Я доручив Олександру Покладу дати суспільству всі необхідні деталі. Був на доповіді генерал-лейтенант Василь Малюк – активні асиметричні операції проти Росії будуть, ресурси для цього є. ➡️ Доповідь нашої делегації: провели зустрічі з представниками Президента Сполучених Штатів. Важливо, що Україна – конструктивна. Важливо, що Україна реально працює на дипломатичне рішення. Важливо, що підтримка для України має бути достатньою. Все для цього робимо. Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 20,900 26-01-18 18:34
«Хочу відзначити наших воїнів: попри все, попри жорстку погоду та постійні російські штурми є хороші наші результати в захисті позицій. Важливо, що на багатьох напрямках наші воїни роблять саме те, що потрібно для України. Дякую всім вам, хлопці! Гуляйполе: 5-та штурмова бригада, 1-й та 225-й окремі штурмові полки. Куп’янський напрямок: справжні приклади для інших – 429-та бригада безпілотних систем «Ахіллес», 13-та бригада оперативного призначення Нацгвардії «Хартія», 101-ша бригада охорони Генерального штабу, 475-й окремий штурмовий полк. Дякую! Також Харківська область: 127-ма важка механізована бригада. Дякую! Покровський напрямок: наша 25-та повітрянодесантна бригада та підрозділи 425-го окремого штурмового полку. Дякую! Сумщина: 71-ша єгерська бригада. Молодці! Очеретинський напрямок: воїни 14-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії «Червона калина» та 25-й окремий штурмовий батальйон. Молодці! І ще – наші позиції на Оріхівському напрямку: 128-ма гірсько-штурмова бригада. Дякую вам, воїни! Слава всім, хто бʼється заради України, як заради самого себе! Дякую кожному, хто працює так, щоб Україна жила!Слава Україні!»Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1425-го дня війни.
👁 22,600 26-01-17 13:09
«Провів уже детальний селектор по всіх питаннях надзвичайної ситуації в енергетиці після російських ударів. Багато завдань, і надзвичайно складно після цієї ночі та влучань «шахедів» на Київщині. Буча, Гостомель, Ірпінь – тривають роботи. Також в Одесі – ліквідовуються наслідки ударів. Харків – складно з електрикою для більш ніж 400 тисяч людей, теж наслідок ударів. Усі ремонтні бригади, усі необхідні сили задіяні. Дякую кожному й кожній, хто працює для відновлення, для людей, для свого міста, своєї громади. Важливо, що всі політичні та юридичні рішення вже ухвалені для збільшення імпорту електрики, і треба невідкладно реалізувати їх. Це стосується всіх – і державних компаній, і приватних: доручив урядовцям оперативно з цим розібратись. Дякую кожному партнеру, які зараз готові допомагати Україні з обладнанням. Є домовленості по ввезенню генераторів, іншого обладнання. Максимально прискорюємо. Окремо – по Києву. Урядові структури всі залучені, Міністерство внутрішніх справ розгорнуло додаткові пункти підтримки. Є також рішення по всьому, що може бути необхідним, включно з гарячим харчуванням для людей: треба бути значно активніше в реалізації. Міністерство енергетики, Мінрозвитку, інші повинні все перевірити щодо ситуації з опаленням у будинках: значна кількість будинків у Києві досі без тепла».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1424-го дня війни.
👁 8,670 26-01-14 18:12
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Нещодавно провів нараду енергетичну – найголовнішу сьогодні. Багато питань. Денис Шмигаль призначений першим віцепрем’єром та міністром енергетики України, ключове його завдання – це впоратись із надзвичайною ситуацією, яка є в енергетиці зараз через російські удари та жорстку зимову погоду.  ➡️ Окремо проаналізували ситуацію в частині наших міст – особливо складно в Києві. Також Одеса, Дніпровщина – Дніпро, Кривий Ріг, іще деякі інші наші міста й регіони. Багато бачимо – зроблено, зокрема, у Харкові – там місцева влада підготувалась. Київ, на жаль, зробив значно менше – дуже мало зроблено в столиці. І навіть цими днями я не бачу інтенсивності – треба зараз все це терміново виправляти. Повинні бути рішення.  ➡️ Юридично буде зафіксовано стан надзвичайної ситуації в енергетиці, це дасть більше можливостей. Кабінет Міністрів України максимально спростить усе, що стосується підключення резервного енергетичного обладнання до мереж. Нуль бюрократії.  ➡️ Доручив збільшити можливості імпорту електрики – усі бізнесові можливості. В Києві та інших містах має бути більше пунктів підтримки людей, набагато більше – Пунктів Незламності. ➡️ Я доручив переглянути правила для комендантської години: на час надзвичайної ситуації можемо прибрати комендантську годину для частини міст і громад. Там, де безпекова ситуація це дозволяє. Урядовці мають представити відповідні пропозиції. Щоб у будь-який час люди могли отримати всю необхідну підтримку і щоб бізнес міг планувати свою роботу більш раціонально.➡️ Хочу окремо подякувати всім енергетичним компаніям, обласній і місцевій владі, усім, хто готовий працювати разом із нами, з державними інституціями. Згуртованість повинна бути максимальною заради спільних результатів.➡️ Я провів нараду з новим міністром оборони Михайлом Федоровим. Перший пріоритет – захист неба. Рішення, завдання – усе є. Треба підтримати фронт. Забезпечення бригад, фінансування, постачання дронів – буде трансформація. Окремі завдання є для дипломатів – усього українського дипломатичного корпусу, який повинен жити тими ж проблемами, тими ж емоціями, тими ж цілями, що і всі українці. Треба більше підтримки для нашої держави та людей, для нашої стійкості, для відновлення. Необхідні запити партнерам зроблені. ➡️ Говорили сьогодні з Рустемом Умєровим та нашими іншими учасниками переговорної групи. Треба активно рухатися щодо документів. По гарантіях безпеки, по економічних угодах, по політичному документу також. З нашої сторони – максимальна продуктивність. Очікуємо такої ж енергійної роботи з американської сторони. Я особисто дуже очікую. Дякую всім, хто з нами, хто з Україною.  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 20,100 26-01-14 17:58
«Нещодавно провів нараду енергетичну – найголовнішу сьогодні. Багато питань. Денис Шмигаль призначений першим віцепремʼєром та міністром енергетики, ключове його завдання – це впоратись із надзвичайною ситуацією, яка є в енергетиці зараз через російські удари та жорстку зимову погоду. Окремо проаналізували ситуацію в частині наших міст – особливо складно в Києві. Також Одеса, Дніпровщина – Дніпро, Кривий Ріг, іще деякі інші наші міста й регіони. Бачимо, як багато зроблено, зокрема, в Харкові – там місцева влада підготувалась. Київ, на жаль, зробив значно менше – дуже мало зроблено в столиці. І навіть цими днями не бачу інтенсивності – треба зараз це все терміново виправляти. Повинні бути рішення. Юридично буде зафіксовано стан надзвичайної ситуації в енергетиці, це дасть більше можливостей. Кабінет Міністрів максимально спростить усе, що стосується підключення резервного енергетичного обладнання до мереж. Нуль бюрократії. Доручив збільшити можливості імпорту електрики – усі бізнесові можливості. В Києві та інших містах має бути більше пунктів підтримки людей – Пунктів Незламності. Я доручив переглянути правила для комендантської години: на час надзвичайної ситуації можемо прибрати комендантську годину для частини міст і громад. Там, де безпекова ситуація це дозволяє, безумовно. Урядовці мають представити відповідні пропозиції. Щоб у будь-який час люди могли отримати всю необхідну підтримку і щоб бізнес міг планувати свою роботу більш раціонально. Я хочу окремо подякувати всім енергетичним компаніям, обласній та місцевій владі, усім, хто готовий працювати разом із нами – з державними інституціями. Згуртованість повинна бути максимальною заради спільних результатів».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1421-го дня війни.