Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Nina Bagrova🌙
Додано 14 лип 2024

Nina Bagrova🌙

@NinaBagrovaSoul
Кількість підписників: 1 545
Фото: 458
Відео: 70
Посилання: 58
Опис:
канал о душе, любви и ясности. пространство без рамок и условий. для тех, кто живёт через сердце и чувствует больше, чем можно объяснить словами.
Джерело

Nina Bagrova🌙 | Це дуже чесне питання — і багато чутливих людей проходять через нього....

Логотип телеграм спільноти - Nina Bagrova🌙 Nina Bagrova🌙 @NinaBagrovaSoul
886 Охват/переглядів 2025-05-04 19:46 Повідомлення №1021
Це дуже чесне питання — і багато чутливих людей проходять через нього.Чутливість — це коли ти глибоко відчуваєш усе навколо.Ясновідчуття — не просто дар, а інструмент.ЯСНОвідчуття — коли ти вмієш із цим бути, розрізняти, що твоє, а що — чужого поля, і не вигоряти від надлишку. Коли твої відчуття не керують тобою і ти зберігаєш ясність.Світ наповнений різними душами.Молоді приходять за простим земним досвідом.А древні — за глибиною: через випробування, емпатію, надчутливість і темні періоди, які готують до сили.Коли немає внутрішньої опори, дар відчування може дійсно виснажувати.Не від кількості відчуттів з’являється ясність, а від розуміння, що з ними робити.Уяви художника: він від природи бачить світ глибше.Але щоб цей дар став інструментом, йому потрібне навчання, середовище і підтримка.Так само й з ясносенсорикою: вона потребує основи, техніки, підтримки або критики, щоб розквітнути.“Простір Глибини” — не про “зробити з тебе екстрасенса”,а про те, щоб не загубити себе в своїй глибині.Коли ясновідчуття не інтегроване:– ти несвідомо тягнеш емоції інших– не розумієш, де своє, а де чуже– тіло втомлюється як “радар без фільтра”Справжня сила — коли ти вмієш керувати:– розпізнавати сигнали– “відключати звук”, коли треба– використовувати це як інструмент у житті та роботіТому я створила простір, де твоя глибина стає не тягарем, а компасом, де все можна не просто “відчути”, а навчитися з цим жити – як з даром, а не карою. Інтегрувати у своє життя, здобути професію і монетизувати і тоді не буде виснаження, бо енергообмін буде чесний.