Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Д.Н.| ✙ Денис Нечепоренко
Додано 14 лип 2024

Д.Н.| ✙ Денис Нечепоренко

@Necheporenko_Denys
Кількість підписників: 485
Фото: 10,100
Відео: 2,190
Посилання: 523
Опис:
Політика скрізь призму іронії та сарказму™️ Зворотній зв'язок: @Denys_Necheporenko

👥 Кількість підписників

485
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -12

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

2017-2022 роки були найактивнішими в моєму соціально-політичному житті, так, я не був депутатом, мером, або чиновником, хтось називав мене «активістом», хтось «блогером», ні тим ні іншим, я себе не відчував, чесно кажучи, не дуже то й хотілося занурюватись в акваріум з л@йном де плавають усіляки Марченки та Пустіки (запоріжці зрозуміють), але була надія що своїми протестними акціям разом з однодумцями ми щось змінимо, як же це було наївно.🤦‍♂️ Потім війна! Армія зустріла свого добровольця Нечепоренко міцно з першого ж дня повномасштабної і то залишається взаємним вже четвертий рік, так зване «блогерство» і «активізм» все пішло на пʼятий, десятий плани…Тож не дивуйтеся, коли бачите чергові новини про корупційні скандали братів Марченко. Вас попереджали❗️Це не «раптом», не «ого, як так?», не «невже знову?».Це система - не випадковість.Це результат того, що роками толерувалося злодійство, обгорталося в «патріотизм», ховалося за зв’язки, посади, гучні обіцянки…Це те, що відбувається, коли владні крісла займають не заради служіння, а заради відкатів, дерибанів і прикриття власного бізнесу. Всі хто хотів, мав здоровʼя, любив Україну по-справжньому, давно в лавах ЗСУ з щитом, або на ньому… І поки ми просто скролимо вниз, вони збагачуються на війні, на наших податках, нашій довірі.Тож не дивуйтесь.Памʼятайте, хто і про що.І наступного разу, нарешті, думай ТЕ!
💛Любов до солодкого врятувала життя: запорізькому військовослужбовцю вдалося втекти разом з побратимами з російського полону.57-річний Геннадій Маслов на псевдо Гном служить у 110 бригаді. Кілька тижнів тому він разом із двома побратимами облаштовував другу лінію укріплення в одному з населених пунктів. Однак сталося так, що хлопці опинились в епіцентр ворожого штурму, а потім потрапили у полон. Окупанти обеззброїли поранених та контужених бійців, обшукали і завели до одного з підвалів, який перетворили на буцегарню. Геннадію вдалося сховати в кишені невеличкий складаний ніж. Річ у тім, що «Гном» любив солоденьке, і того дня взяв із собою цукерки. Блискучі обгортки він ховав у кишені, тому під час перевірки загарбники просто не помітили ніж під купою фантиків.За кілька годин українські військові контратакували противника, намагаючись повернути втрачені позиції. Ворог змушений був задіяти усі свої резерви, - повідомили в Силах ТРО.Стерегти полонених залишили лише одного озброєного рашиста. Геннадій Маслов скористався моментом та вбив охоронця тим самим ножем. Вибравшись з підвалу, усі троє під щільним вогнем противника зуміли дістатись своїх позицій.За виявлені мужність та кмітливість солдата Генадія Маслова, який, до речі, родом з Михайлівської громади, командування представило до державної нагороди – ордену «За мужність» ІІІ ступеню.Виявляється, солодке дійсно шкідливе для здоров’я – в даному випадку для здоров’я противника!