Джерело
Наші Гроші | От що значить вчасно не посадили((( Сьогодні в касаційному госпсуді о ...
2 640 Охват/переглядів
2025-09-23 05:15
Повідомлення №2561
От що значить вчасно не посадили((( Сьогодні в касаційному госпсуді о 10-40 відбудеться суд про стягнення з Держвідновлення 1 мільярду гривень на користь «Онуру». Це за нібито виконаний ремонт траси Київ-Одеса по довоєнному тендеру, за який НАБУ і САП разом з європейцями збуджувались через його підробку на користь «Онуру». Але ні європейське внутрішнє розслідування нічим не завершилось, ні українське слідство під керівництвом прокурора САП Тараса Щербая. Більше того, українську справу навіть передавали на злив в унітаз Голосіївському підрозділу поліції. Однак коли Щербай перейшов заступником керівника БЕБ до Цивінського – виявилось що справу поновили. Тож в суді сьогодні буде пікантна історія – чи повертати гроші по тендеру з живим розслідуванням? А якщо врахувати, що «Онур» - це дружбани Зеленського, яким він дав орден нещодавно? Тим більш, по іншій справі за корупцію під процесуальним керівництвом того ж Щербая ще за часів Холодницького «онурівця» ж не посадили в тюрму за хабарі голові «Укравтодору». Я слідкував за цією історію з часів «Великого крадівництва». Вислухував купу лицемірних заяв. Бачив як кубраковські укравтодорівці навіть не захищались від «Онура» в суді, аби тільки заплатити сотні мільйонів дружбанам Зеленського. Сподіваюсь що хоча б зараз, коли в Україні кожна копійка на вагу золотого дрона у державників хватить совісті не розкидуватись мільярдами. Історія з усіма посиланнями і картинками тут