Джерело
Національний заповідник "Хортиця" official | Цього року День довкілля на острові Хортиця відзначили висадкою дерев ...
210 Охват/переглядів
2026-04-18 09:37
Повідомлення №2530
Цього року День довкілля на острові Хортиця відзначили висадкою дерев у межах програми «Незламна Хортиця».На території Парку імені Тараса Шевченка на острові Хортиця відбувся комплекс послідовних заходів. Напередодні було проведено толоку з очищення та підготовки ділянки, а сьогодні здійснено висадку понад 100 саджанців дуба звичайного.Висадка дуба звичайного має не лише символічний вимір, адже цей вид уособлює стійкість і міць, а й практичне значення: як автохтонний вид, він сприяє відновленню природних екосистем острова.Організаційний супровід заходу забезпечила Служба освітньої безпеки Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, за ініціативи якої було придбано садивний матеріал. До ініціативи долучилися представники Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та учасники Юнацького руху «Байда».Участь дітей та молоді у впорядкуванні території та висадці дерев відіграє важливу роль у формуванні культури дбайливого й відповідального ставлення до довкілля, а також в усвідомленні особистої причетності до збереження природної та історичної спадщини.День довкілля в Україні традиційно пов’язаний зі спільними діями, спрямованими на збереження природних екосистем і відновлення зелених насаджень. А піклуючись про природу Хортиці, ми дбаємо про збереження унікального історико-природного ландшафту для нас і для наступних поколінь.Дякуємо організаторам та учасникам акції!