Джерело
Національний заповідник "Хортиця" official | Уперше в Україні з 19 по 25 травня відзначався Національний тиждень бе...
198 Охват/переглядів
2025-05-26 13:48
Повідомлення №1558
Уперше в Україні з 19 по 25 травня відзначався Національний тиждень безбар’єрності, спрямований на формування в суспільстві відповідної культури забезпечення доступності для кожної людини незалежно від віку, інвалідності, статі чи інших особливостей: вільно пересуватися, навчатися, подорожувати тощо. Національний заповідник «Хортиця», з метою підвищення обізнаності, мотивації до змін і популяризації позитивних прикладів рівності можливостей для всіх, провів навчально-просвітницький захід для колективу установи, на якому були розглянуті актуальні аспекти забезпечення безбар’єрності, надана інформація про реалізацію власних проєктів та обговорені можливості їх розвитку.Хочемо подякувати нашим добрим друзям із Запорізької обласної організації УТОГ (обласний осередок Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю зі слуху «Українське товариство глухих»), які долучилися до заходів тижня безбар’єрності. Представники товариства взяли участь у квесті, що проходив в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ», і успішно пройшли його без сторонньої допомоги!