Джерело
НСЗУ | Сьогодні, у День Збройних сил, висловлюємо глибоку шану та вдячність з...
12 900 Охват/переглядів
2025-12-06 08:22
Повідомлення №2472
Сьогодні, у День Збройних сил, висловлюємо глибоку шану та вдячність захисникам і захисницям за наш захист і свободу.Серед тих, хто став до лав ЗСУ, — і працівники Національної служби здоров’я України: 14 захисників і дві захисниці. Ми пишаємося кожним і кожною! Поруч із військовими боротьбу ведуть тисячі медиків — на фронті, стабілізаційних пунктах, у шпиталях і лікарнях по всій Україні. Саме вони щодня рятують наших воїнів і цивільних, тримаючи свій незламний медичний фронт.Для НСЗУ вдячність — це конкретні рішення й щоденна робота. Через Програму медичних гарантій держава забезпечує захисникам і захисницям доступ до безоплатного лікування, сучасної реабілітації та психологічної підтримки — того, що необхідно для відновлення і повернення до повноцінного життя.Пам’ятаємо всіх, хто віддав життя за Україну.У незламній надії чекаємо повернення тих, хто перебуває в полоні.Дякуємо кожному і кожній, хто тримає небо, землю, нашу віру у завтра і наближає Перемогу! Слава ЗСУ! Слава Україні! 💙💛