Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 360°
Додано 14 лип 2024

360°

@NOVUNU_360
Кількість підписників: 169
Фото: 6,600
Відео: 2,290
Посилання: 8,180
Опис:
Новини про політику, економіку, світові тренди, цікава аналітика і звичайно багато гумору, який не покажуть по ТБ🙂 Просто про складне і цікаво про звичайне 👍 ✅ Замовити рекламу тут 👉 @kilinichvadym Запрошувальне посилання: https://t.me/NOVUNU_360
Джерело

360° | Ключовим елементом сили терористичного ірану завжди була можливість оз...

Логотип телеграм спільноти - 360° 360° @NOVUNU_360
35 Охват/переглядів 2026-03-17 15:45 Повідомлення №11577
Ключовим елементом сили терористичного ірану завжди була можливість озброюватися, фінансувати сателітів, і допомагати автократіям, зокрема росії вбивати українців. Я підкреслю - саме терористичного режиму ірану, а не народу. Бо іранський народ давно заслужив життя без нинішнього режиму. І саме зараз цей воєнний елемент іранського режиму знищується США та Ізраїлем. Інформаційно світ намагаються відволікати цінами на нафту, а ті, хто більше в темі, говорять про зростання цін на гелій і на добрива. іранський режим, щоб вижити, обстрілює всіх навколо, вже з меншою інтенсивністю, бо нові і нові удари США та Ізраїлю все більше зменшують їх можливості. Але роблять іранці це з метою хаосу, який за їх задумом, має створити економічні передумови поставити доведення воєнної мети США та Ізраїлю на паузу. Мало хто чомусь зараз говорить, що у випадку здобуття іраном ядерної зброї, вони б могли постійно маніпулювати Ормузькою протокою і ціна на ресурси була б тоді в рази вищою для всього світу, ніж зараз. Автократії б отримали перевагу і постійний економічний гачок. Бо хто ж використає воєнну силу проти ядерного ірану, вірно?Наразі відбувається процес вибивання іранських балістичних спроможностей, руйнація його арсеналів, ВПК, ядерних обʼєктів, флоту, а також унеможливлення відновлення бойового потенціалу. Чи вийде це все здійснити США та Ізраїлю - побачимо. Багато говорять про стійкість режиму КСІР, про їх здатність до тривалого блокування Ормузької протоки, можливий успіх у війні на виснаження за підтримки союзників, зокрема і росії. Стійкість режиму будується на ресурсах і воєнній міцності. У випадку знищення воєнної потуги, сам по собі режим буде або знищений, або ослаблений. І перекриття Ормузької протоки якраз і залежить від військових можливостей іранського режиму. Із знищенням таких можливостей, перекриття припинить бути такою проблемою. Також метою дій є знизити здатність ірану використовувати сателітів і проксі на Близькому Сході, по типу «Хезболли», для дестабілізації. Все, що відбувається зараз - це наслідки запізнілих дій щодо іранської проблеми Західними демократіями, а також підтримка ірану іншими автократіями.Фактично іран без цього міг би стати другою росією, з якою Захід досі не вирішив, що робити. З росією також доведеться вирішувати питання, які затягували вкрай довго, і наслідки відчує вся Європа.