Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 360°
Додано 14 лип 2024

360°

@NOVUNU_360
Кількість підписників: 169
Фото: 6,600
Відео: 2,290
Посилання: 8,180
Опис:
Новини про політику, економіку, світові тренди, цікава аналітика і звичайно багато гумору, який не покажуть по ТБ🙂 Просто про складне і цікаво про звичайне 👍 ✅ Замовити рекламу тут 👉 @kilinichvadym Запрошувальне посилання: https://t.me/NOVUNU_360
Джерело

360° | Не вірю я в "енергетичні перемирʼя".Навіть якщо таке рішення буде прий...

Логотип телеграм спільноти - 360° 360° @NOVUNU_360
38 Охват/переглядів 2026-01-29 18:36 Повідомлення №11389
Не вірю я в "енергетичні перемирʼя".Навіть якщо таке рішення буде прийняте, наскільки його вистачить? На 3 години?Яка реакція буде на порушення? Які санкції за порушення? Хто контролюватиме?Будь-яке перемирʼя - це в першу чергу про механізми контролю та моніторингу.Враховуючи, що часто ті самі "шахеди" запускають поза радіогоризонтом (на наднизьких висотах), то віслідкувати іх до точки прильоту - вкрай важко. Там хто контролюватиме? США? ЄС? Британія?А якщо ніхто не контролюватиме 24/7 та не буде жодної відповідальності за порушення - це профанація в чистому вигляді.Тим паче, жодної офіційної інформації не було повідомлено.Тому на даний момент ніякого "енергетичного перемирʼя" немає.Більш того, ворог продовжує підготовку до нанесення масованого ракетно-дронового удару по сходу, центру, півночі та заходу країни.Увага ворога націлена на Київ та Київщину, Дніпровщину та західні області країни (Хмельниччина, Франківщина, Львівщина, Рівненщина, Тернопільщина, Волинь), а також на Вінничину, Буковину та Одещину.Особлива загроза - між 30.01 та 04.02, коли температура знову опуститься нижче -10 градусів.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦