Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Рецепти виховання від Наталії Мовчан
Додано 06 гру 2025

Рецепти виховання від Наталії Мовчан

@MovchanRec
Кількість підписників: 557
Фото: 523
Відео: 31
Посилання: 282
Опис:
Цікава та корисна інформація для батьків від Наталії Мовчан: тексти та аудіо +короткі консультації. Написати авторці @natamovchan_ua
Джерело

Рецепти виховання від Наталії Мовчан | Як знати, що автор/авторка "цікавенного" допису, рілсу, статті не спов...

Логотип телеграм спільноти - Рецепти виховання від Наталії Мовчан Рецепти виховання від Наталії Мовчан @MovchanRec
273 Охват/переглядів 2026-01-24 15:13 Повідомлення №823
Як знати, що автор/авторка "цікавенного" допису, рілсу, статті не сповна розуму або "Знову в інстаграм хтось неправий" 🙈😃Всі чули про причинно-наслідкові ланцюжки?Простий приклад: якщо вилити воду з чашки, чашка стане порожньою. Або, якщо стаєш на лід і не тримаєшся - можеш впасти. Або, поки ерефія існує - ми не спимо вночі, бо та падлюка запускає по нам своє залізяччя.Приклад відсутніх причинно-наслідкових зв'язків: усі, хто помер, їли огірки протягом життя - огірки є причиною смерті. 🙈Або: усі, хто їхали в автобусі - запізнились, причина запізнення - автобус (який, до речі, їхав за розкладом), ну і ясно ж, що не те, що всі, хто ним їхав вийшли невчасно з дому, нєнєнє, винен автобус, дороги, затори, водій... 🙃🤪Коли ви читаєте інформацію, як у прикладі про автобус - виходьте з невігластва, вмикайте голову.Читаю: "усі, хто годують грудьми - не сплять"Якщо мова йде про якесь годування - все ок, дійсно не сплять, бо ж годують. Норм🤝Але, якщо я читаю, що в усіх, хто годує грудьми, є депривація сну, то у мене питання - усі???🤯Ну, тобто нам нав'язують думку, що всі, у кого депривація сну - годували груддю😃Серйозно??Депривація сну реально дуже важкі наслідки має. Її причина - тривалий дефіцит сну. Причиною тривалого неспання можуть бути, наприклад, післяпологова депресія, нічні чергування на роботі, затяжні повітряні тривоги в нічний час, тривожно-депресивний розлад, відсутність адекватної гігієни сну, відсутність розуміння, що сон потрібен і загравання у комп'ютерних іграх тощо.Коли хтось намагається зробити все материнство причиною депривації сну - він маніпулює. Випадки, коли мами виснажені і не мають достатньо сну дійсно існують, але причина не в дитині, не в необхідності її годувати, а в тому, що немає підтримки у жінки, або недостатньо інформації, як організувати годування, щоб не було виснажливих годувань вночі. Враховуйте, що і ті, хто годують грудьми, і ті, хто годують сумішшю, мають ОДНАКОВІ ризики виснажуватись, якщо процес вигодовування організовано не правильно. Депривація не обирає спосіб годування.А ви можете обирати джерела інформації.Тихих нам ночей🤞Наталія Мовчанhttps://www.instagram.com/p/DT5RXn5DMcd/